داوطلبان و مشاوران در تلاش برای پول نقد در بیماری همه گیر کوروناویروس با دقت

بسته های پول در مبارزات تطبیق سیاسی خود را جمع آوری کمک درایوهای میان بیماری همه گیر کوروناویروس با برخی از بازدید و نتواند.

با یک اقتصاد رکوع تحت فشار تقریبا 90 درصد از کشور مطیع stay-at-home سفارشات مقدار پول حامیان می تواند سرفه تا برای مبارزات هنوز هم در اولیه دعوا و یا آماده شدن برای انتخابات عمومی است که انتظار می رود به اسلاید. نامزدها در پاسخ, در حال تلاش برای زیرک.

جو بایدن از حزب دموکرات خواهد شد که به احتمال زیاد بالای بلیط برای ماه نوامبر خیمه مسابقه متوقف نشده ارسال و جمع آوری کمک های مردمی انفجار و یا برگزاری خصوصی دهنده حوادث در طول COVID-19 شیوع. اما زبان مستقر در ایمیل خود و راه, میزبان, قیمت بلیط برای مجازی, تجمع, در میان چیزهای دیگر تغییر کرده است.

“حتی به عنوان کار ما را برای دیدار با چالش های است که با در حال اجرا برای اولین بار به طور کامل آنلاین انتخابات ریاست جمهوری آن را روشن تر از همیشه دقیقا آنچه که ما در حال انجام این کار برای ما به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مردمی” بایدن آنلاین جمع آوری کمک های مدیر Elana Firsht نوشت: در یک یادداشت به لیست.

“اما در این زمان نامشخص ما باید واقعا متفکرانه در مورد چگونه ما کمپین و چگونه ما می خواهیم سهم خود را. بنابراین ما مجموعه ای از یک هدف از 100,000 آنلاین بیشتر سهم توسط سه شنبه شب و از من درخواست شما را به زمین تنها اگر شما می توانید,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, مرد دو دوره معاون رئیس جمهور امیدوار است به جای در کاخ سفید نیز بهره برداری از اهدا کنندگان در یک نمونه به عنوان یک رقابت برای امضا “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه و دیگری از طریق مدیر کمپین براد Parscale.

“آن را در طول زمان مثل این که من بسیار سپاسگزار به Donald J. Trump در شارژ از ملت ما است. عشق خود را برای ما کشور بی بدیل است و او را به انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن امریکا امن” پاسکال نوشت.

این جفت ارز در حال هموار کردن راه برای پایین-رای نامزدهای هر چند امیدوار به نظر می رسد آگاهی از موانع ،

ترزا Greenfield یک دموکرات به دنبال سرنگون کردن جمهوری خواه ایالت جونی Erst در آیووا نوشت: به حامیان و گفت: به تعویق انداختن فرد در حوادث خواهد “به طور مستقیم تحت تاثیر قرار ما اعانه در یکی از گران قیمت ترین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در این کشور است.”

“به همین دلیل ما باید به تکیه بر این تیم مردمی — اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر تبادل به ما کمک می کند فاصله دارند. سخاوت خود را درک و در طول این زمان دشوار است صمیمانه قدردانی” گرینفیلد تیم نوشت: پیش از او, اولیه, تنظیم برای 2 ژوئن.

در همین حال برخی از جولان نامزدها در زمان یکی دیگر از آمار این هفته زمانی که دیرین جمع آوری کمک مایک Gula مشتریان توصیه او دیگر نمی خواهد کار برای آنها را به عنوان او راه اندازی تجهیزات پزشکی شرکت پرداختن به تامین کمبود ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

دموکراتیک استراتژیست Juven یعقوب در حال حاضر زمان برای نامزدها به خصوص پایین-رای گیری رقیب به “چک در” با اهدا کنندگان به دلیل بسیاری از مبارزه بودند و یا اگر آنها با توجه به کمک به یک علت آن به یک سازمان و یا کار مربوط به کوروناویروس.

“ما بسیار دقیق در مورد چگونگی رویکرد ما به افراد و مطمئن شوید که ما برجسته است که ما درک شدت از بحران است که ما در حال حاضر در اما مبارزات را به حرکت به جلو,” او گفت:. “ما در حال تغییر تاکتیک از طریق مجازی سالن های شهر و تمام است که, اما همه که هنوز هم پول می گیرد.”

یعقوب گفت: واشنگتن آزما به COVID-19 شیوع مجبور مبارزات به ارزیابی مجدد خود را به سیستم عامل های دیجیتال و استراتژی برای اطمینان از آنها نبودند “تن-ناشنوا است.”

“بنابراین نه تنها ایمیل و ارتباطات آموزنده در مبارزات انتخاباتی خود را, اما همچنین آموزنده در مورد آنچه که ما در حال رفتن را از طریق به عنوان یک جامعه با هم,” او گفت:.

31 مارس مشخص شده آخرین پایان ماه جمع آوری کمک های مالی دوره و همچنین برای اولین بار مالی سه ماهه. فدرال کمیسیون انتخابات آشکار تبدیل خواهد شد در دسترس عموم در 15 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im