Candace اونز متهم کانکتیکات فرماندار دروغ گفتن در مورد کوروناویروس مرگ خواستار استعفای

مفسر محافظه کار Candace اونز به نام برای استعفای کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت پس از او ادعای او دروغ گفته در مورد یک نوزاد در حال مرگ از coronavirus.

“اگر شما می تواند دستگیر و به فریاد آتش سوزی در یک تئاتر @GovNedLamont باید در زندان برای این” اونز گفت در توییتر در پاسخ به او ساخته شده با تیتر “آخرین اخبار! کانکتیکات @GovNedLamont دروغ در مورد مرگ نوزاد از #کروناویروس”

“مرگ نوزاد در کانکتیکات تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19. من می دانم که دقیقا چگونه نوزاد مرده” اونز گفت: در این ویدئو. “من می دانم که این به این دلیل مردم که درگیر بودند میگردند و قهر و آنها خیلی خوشحال بودند که من صحبت کرد و نام این دو صحبت می کنند. این مردم به من رسیده است و نه مادر و پدر.”

“من فکر می کنم رژیم صهیونیستی. ند لمانت باید به,” او اضافه شده است.

اونز استدلال کرد که نوزاد سالم به در یکی دیگر از بیماری قبل از آزمایش مثبت برای coronavirus postmortem.

“مرگ پس از این نوزاد در حال حاضر تسلیم آنها تست شده این نوزاد برای COVID-19. خدا می داند که چرا,” او گفت:. “از آنجا که من شده اند در تلاش برای فریاد زدن به همه شما مهم نیست که چگونه شما می میرند آنها را تست شما برای COVID-19. سپس آنها را با استفاده از همان زبان که ند لمانت استفاده: ‘مرگ مرتبط COVID-19,’ دانستن به طور کامل خوب است که این شیوه در آن است که نوزاد مرده به حال هیچ چیزی برای انجام با کوروناویروس.”

اونز به دنبال اولیه جیر با یکی دیگر از پست به همراه یک ویدیو از لمانت خواستار استعفای خود را دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de