مرگ ناشی از سرطان در بریتانیا ممکن است با افزایش coronavirus اخلال در درمان

مرگ ناشی از سرطان در بریتانیا می تواند به افزایش تقریبا 20 درصد بیش از سال آینده به عنوان درمان های مختل به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به تحقیقات جدید کاغذ.

تقریبا 18,000 بیشتر افراد مبتلا به سرطان هستند انتظار می رود به مرگ بیش از 12 ماه آینده بیش از پیش همه گیر برآورد پیشنهاد محققان در دانشگاه کالج لندن و داده های سلامت تحقیقات بریتانیا روز چهارشنبه گفت:.

درمان سرطان و تست غربالگری شده و به شدت مختل به این کشور نقل مکان کرد به بالا 10s هزار نفر از تخت بیمارستان به درمان coronavius بیماران. در همان زمان بسیاری از افرادی که نگرانی های پزشکی اجتناب از رفتن به بیمارستان. منم به رهبری دولت و مقامات بهداشت در روزهای اخیر به درخواست تجدید نظر به مردم برای رفتن به بیمارستان در صورتی که نگرانی در مورد سلامت خود مانند درد قفسه سینه و یا علائم آنها باور دارند که می تواند مرتبط با سرطان است.

ما باید این امکانات به درمان مردم پروفسور پیتر جانسون ملی مدیر بالینی برای سرطان گفت: در یک مصاحبه بی بی سی در روز چهارشنبه. سرطان می تواند یک خطر بسیار بزرگتر از coronavirus و ما بسیار به جای دیدن مردم هنگامی که سرطان در مرحله اولیه است.

این مطالعه با استفاده از داده ها از U. K. s اصلی درمان سرطان, مراکز نشان داد که هر دو درمان و تشخیص افتاده بود از مارس. ارجاع افراد مشکوک به سرطان از پزشکان کاهش یافت و 76 درصد در حالی که شیمی درمانی قرار ملاقات کاهش 60% در مقایسه با قبل از همه گیر سطوح.

به طور کلی تاثیر COVID-19 اضطراری در مرگ و میر در بیماران مبتلا به سرطان می تواند قابل توجه استاد هری همینگوی گفت: در گزارش. عوامل بسیاری وجود دارد که عامل در اینجا از جمله تغییرات سریع برای تشخیص و درمان پروتکل های اجتماعی فاصله اقدامات تغییرات در مردم رفتار به دنبال توجه پزشکی و اقتصادی تاثیر COVID-19 و همچنین مرگ و میر به علت COVID-19 عفونت است.

این هفته در این کشور خدمات سلامت گفت: آن را راه اندازی مجدد سرطان مراقبت و خدمات بهداشت روانی بودند که در کنار برای جلوگیری از بیمارستان در حال غرق بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de