‘لغو پس از لغو’: رستوران توصیف یک شبه خراب توسط coronavirus

قبل از coronavirus دن Kluger را التقاطی مزرعه به جدول رستوران در شهر نیویورک بود که پرتکاپو با مراجعان و افتخار سالم پایین خط تکمیل شده توسط پر رونق وقایع کسب و کار. تعطیل یک شبه همه گیر برنده جایزه آشپز شگفتی اگر او تا به حال بازگشایی.

لرینگ محل افتتاح سه و نیم سال پیش مرسوم در روستای گرینویچ پس از Kluger صرف یک مبلغ سنگین بازسازی فضای تاریخی منهتن کاپشن ساختمان. رستوران شد و یک موفقیت ردیابی پررونق اقتصاد ملی است. آشپز و کارکنان 125 در خدمت 300 به 700 شام, شبانه تولید ماهانه درآمد حاصل از $750,000 به $900,000 — 15% که او نسبت به گروه حوادث. سپس coronavirus ضربه decimating Kluger کسب و کار حتی قبل از اینکه دولت موظف به تعطیلی.

“ما تا به حال یک شنبه سه شنبه و پنج شنبه. من فکر نمی کنم کسی واقعا درک دامنه این نشده است. مردم سرزنش آن در رسانه ها و گفت: آن بود که بیش از کرات,” Kluger گفت: واشنگتن آزمابا یادآوری شرایط فقط دو هفته پیش قبل از همه گیر upending زندگی در سراسر ایالات متحده است. “ناگهان همه از یک شنبه این گوشی فقط شروع به زنگ بود و آن را لغو پس از لغو گشت.”

در حال حاضر تقریبا همه Kluger کارکنان که به دست آورده $500 به 1500 $در هر هفته به طور متوسط باید گذاشته شده و تقاضا برای بیمه بیکاری. او گفت: این روند شده است “دلخراش” برای بسیاری از آنها تا حدودی به این دلیل که دولت بوده است ضعف با متقاضیان و قادر به پردازش همه ادعا.

“آنها فراتر از آن را ویران کرد” Kluger روز دوشنبه گفت که او در توصیف این فرایند تخمگذار کردن کارکنان در یک مصاحبه برای “پشت درهای بسته” یک واشنگتن آزما پادکست.

“من آنجا نشسته و به تماشای این افراد می آیند و انتخاب کنید تا برخی از مواد غذایی چون ما به دور مواد غذایی به کارکنان به عنوان ما بسته” Kluger توضیح داد. “نیاز به دیدن مردم و تماشای آنها را در اشک شما واقعا درک کنند که عبور از خود اضطراب و آنها نمی خواهند برای به کار نمی آیند. آنها لذت بردن از آمدن به محل کار و خانواده که در آنها وجود دارد و این تیم و این فکر که آنها نمی دانند که آنها خواهید بود.”

از دفتر خانه خود را در شهرستان Westchester حدود 35 مایلی شمال شهر نیویورک Kluger, 46 کار با عصبانیت خود را به نگه داشتن رستوران شناور. آشپز کاهش یافته است به او نشان می دهد, حاشیه سود, اما او گفت: آن را باریک — در خط با استاندارد صنعت تنها 8 درصد به 14 درصد (هزینه های نیروی کار خوردن تا 40 درصد به 45 درصد از درآمد رستوران خود را تولید می کند.)

Kluger گفت که او احتمالا می تواند مدیریت به پرداخت اجاره ماهانه و دیگر باقی مانده هزینه های سربار به مدت سه ماه — اگر او امتداد منابع موجود است. هزاران نفر از رستوران ها مستقل درست مثل خود هستند و در مواجهه با شرایط مشابه Kluger تاکید کرد اگر نه بدتر.

نه تنها لرینگ جای خود را به پرتاب کردن مواد غذایی آن را خریداری برای پایه مشتری است که تبخیر به دلیل coronavirus خاموش شدن آن مدیون فروشندگان در مورد 100 ، 000 دلار برای مواد غذایی و دیگر کالاها و خدمات خریداری شده قبل از همه گیر آورده کسب و کار به توقف screeching. علاوه بر این راهاندازی این رستوران پس از بحران فروکش خواهد نیاز به راه اندازی سرمایه است.

رئیس جمهور تهمت و رهبران کنگره صرف چند روز گذشته مذاکره قانون طراحی شده برای تقویت اقتصاد فلج نزدیک تعطیلی کامل موجب شده توسط دولت مقرر اجتماعی فاصله.

Kluger بدون سرزنش تخمگذار و یا چیدن طرف روشن بود که سیاستگذاران در واشنگتن بود بهتر حرکت سریع و پررنگ باشد. غایب تهاجمی و سریع کمک دولت به حفظ خود و شبیه کسب و کارهای کوچک شناور گفت: چشم انداز برای آینده را به طور فزاینده نامشخص است.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان مقدار نقدینگی که ممکن است در حال حاضر به دلیل این امید است که ما قادر خواهید بود برای باز کردن دوباره” Kluger گفت. “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال محافظت شده و در حال شنیده و در حال نشان داده شده در جدول. بزرگترین ترس این است که ما نه.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>