کانادا اولین کشور برای بازگشت از بازی های المپیک توکیو 2020

به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان با در نظر گرفتن تلفات به سه لاخ کانادا کمیته ملی المپیک اعلام کرد که آن را نمی خواهد از ارسال هر گونه ورزشکاران برای شرکت در بازی های المپیک توکیو. کانادا می شود اولین بار در کشور به راه رفتن از بین المللی رویداد ورزشی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس طبق گزارش های رسانه ها.

این کمیته همراه با کانادا پارالمپیک کمیته داده بود و یک بیانیه مشترک در روز یکشنبه و گفت که آنها مایل به کمک به کمیته بین المللی المپیک به دنبال جایگزین است. اما آنها نمی خواهد بود قادر به ارسال ورزشکاران خود را به عنوان آن است که امن برای آنها و همچنین برای گسترده تر جامعه کانادا اگر ورزشکاران ادامه آموزش خود را برای این بازی ها. بیانیه مشترک افزود: “آموزش غربيها به توصیه های بهداشتی که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال دارد.”

در حالی که کشورهای دیگر هنوز به خارج از این رویداد ورزشی بین المللی است که هر چهار سال یک بار.

در آخرین بازیهای المپیک ریو 2016 کانادا فرستاده 314 ورزشکاران آورده است که 22 مدال به کشور است. برخی از قابل توجه ترین ورزشکاران شامل شناگر پنی Oleksiak و قهرمان دو سرعت Andre De Grasse.

کانادا می پیوندد لیگ از کشورها از جمله نروژ و اسلوونی و برزیل که خواست کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن این رویداد به سال آینده.

 

این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24. اما کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه گفت که آن را تا چهار هفته به در نظر گرفتن جایگزین که شامل تعویق افتادن. آن را گرفته است امکان لغو بازی کردن جدول در حال حاضر برای نیویورک تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>