check health through phone, check health on phone, phone diagnose illness, app to diagnose symptoms, app to diagnose illness, health check up on phoneبه گفته محققان از جمله چونگ Ahn از دانشگاه سینسیناتی در آمریکا و بیماران قرار دادن یک-استفاده از آزمایشگاه پلاستیک تراشه به دهان خود را و آن را به یک حافظه در این دستگاه برای تست بزاق خود را. (رویترز)

محققان مهندسی کوچک قابل حمل آزمایشگاه که شمع به مردم تلفن و متصل به طور خودکار به مطب از طریق یک برنامه سفارشی یک پیشرفت آنها ادعا می کنند ممکن است کمک به تشخیص بیماری های عفونی و همچنین سلامت روحی و روانی شرایط. دستگاه شرح داده شده در مجله طبیعت Microsystems & Nanoengineering است به اندازه یک کارت اعتباری می تواند تشخیص بیماری هایی مانند مالاریا HIV یا دیگر شرایط مانند افسردگی و اضطراب مطالعه اشاره کرد.

به گفته محققان از جمله چونگ Ahn از دانشگاه سینسیناتی در آمریکا و بیماران قرار دادن یک-استفاده از آزمایشگاه پلاستیک تراشه به دهان خود را و آن را به یک حافظه در این دستگاه برای تست بزاق خود را. دستگاه به طور خودکار انتقال نتایج به بیمار, دکتر, از طریق یک برنامه سفارشی برای تقریبا فوری نتایج آنها در بیانیه ای گفت. Ahn و تیم خود را با استفاده از گوشی های هوشمند دستگاه برای تست مالاریا. “در حال حاضر طول می کشد چند ساعت یا حتی چند روز به تشخیص در آزمایشگاه حتی زمانی که مردم در حال نشان دادن علائم. این بیماری می تواند گسترش” Ahn گفت.

اخبار مرتبط

با توجه به مطالعه رمان آزمایشگاه تراشه با استفاده از تمایل برای مایعات به پایبندی به یک سطح مویرگی اقدام به قرعه کشی یک نمونه پایین دو کانال به نام “microchannel مویرگی جریان شد.” یک کانال محققان گفت: مخلوط کردن نمونه با یخ خشک بادی که زیادی پروتئین ها بخشی از سیستم ایمنی بدن است که به طور خاص هدف قرار دادن عوامل خارجی به بدن است.

دیگر کانال آنها گفت: حاوی یخ خشک مواد شب تاب به خواندن نتایج: از زمانی که تقسیم نمونه ترکیب دوباره در سه سنسور. “عملکرد قابل مقایسه با تست های آزمایشگاهی. هزینه ارزان تر است. و آن را کاربر پسند” Ahn گفت. “ما می خواستیم به آن را ساده به طوری که هر کسی می تواند با استفاده از آن بدون آموزش یا پشتیبانی,” او اضافه شده است. این مطالعه به ذکر است که استفاده از گوشی های هوشمند برای رمان دستگاه صفحه نمایش انتقال اطلاعات از منبع قدرت ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل اجازه توسعه حمل تجزیه و تحلیل است که می تواند مستقر شود برای تشخیص بیماری به طور مستقیم به نقطه ای از مراقبت.

به گفته محققان بزرگترین پیشرفت در این دستگاه است که در رمان طراحی آن کانال کوچک که به طور طبیعی در قرعه کشی نمونه از طریق این سنسور با استفاده از جریان مویرگی. “کل آزمون می گیرد در این تراشه به صورت خودکار. شما لازم نیست برای انجام هر چیزی. این است که در آینده از, بهداشت و درمان شخصی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Sthitodhi Ghosh از دانشگاه سینسیناتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de