می تواند پول خرید عشق در سیاست ؟ بلومبرگ کمپین یک آزمون مورد

هوستون — سه شنبه را جبران ناشدنی تغییر شکل 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری میشه و بسته به نتایج همان اثر را در ایالات متحده چشم انداز سیاسی به طور گسترده تر.

این چند حالته مسابقه این هفته تست خواهد شد که چگونه به طور موثر در حال حاضر محدودتر هم پایین بسته از پنج نامزد باید marshaled كاركنان و منابع به رقابت بر روی زمین و امواج رادیو و تلویزیون به طور همزمان در 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده به طوری که آنها می توانید امن سهم خود را از 1,357 نمایندگان در ارائه. آن را نیز به چالش به طور کلی اپوزیسیون دموکراتیک به پول در سیاست در رمان شکل: مایکل بلومبرگ.

در مقایسه با دیگر دموکرات کاخ سفید امیدوار ایم که فروزان مربوطه کمپین مسیرهای پیاده روی برای یک سال, عصر ایران, 78, اعلام کرد خود را خود بودجه پیشنهاد در اواخر ماه نوامبر تصمیم به جست و خیز چهار اولیه رای گیری مسابقات و تا حد زیادی اجتناب تنظیمات و موقعیت که در آن او به صورت پرسش از رای دهندگان و مطبوعات.

به جای این میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک واقع یک تست نشده مدعی پمپ $220 میلیون از پول خود را به عملیات خود در ژانویه به تنهایی آوردن کل مبلغ سرمایه گذاری به دلار 409 میلیون از پاییز گذشته. او علاوه بر متعهد به دل کردن بیش از 500 میلیون دلار در تلویزیون, رادیو, چاپ و تبلیغات آنلاین از طریق سوپر شنبه, زمانی که او به نظر می رسد در یک رای گیری برای اولین بار در این چرخه. برای قرار دادن که به زمینه برنی ساندرز که منجر بقیه زمینه مایل از نظر مالیهولنج در $167 میلیون به سرمایه گذاری کمتر از یک دهم از آن است. او صرف 48 میلیون دلار در پیام پس از او خود را راه اندازی دوم انتخابات ریاست جمهوری در ماه فوریه گذشته.

دموکراتیک نرده در برابر پول بودن قریب به سیاست از طریق گروه های منافع خاص نیست جدید از دیوان عالی کشور را با محدودیت های شرکت, اتحادیه اروپا فرد و تبلیغات سیاسی در آن 2010 شهروندان ایالات v. فدرال کمیسیون انتخابات تصمیم گیری است. اما 2020 اولیه شکسته زمین جدید مورد مخالفت ultrawealthy. ساندرز به عنوان مثال بارها کبابی در ادعای اینکه “میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد” بیانیه 78 ساله مستقل ورمونت سناتور ساخته شده زمانی که او خود پرده برداری اصلاحات مالیاتی پلت فرم سپتامبر گذشته.

در عین حال بلومبرگ با جیب عمیق است رای گیری بالای 15% آستانه مورد نیاز برای گیر نمایندگان در سه شنبه متحده مانند نماینده-لادن تگزاس با میانگین 16.7% کارولینای شمالی با 16 درصد و ویرجینیا با 19.5%, با توجه به RealClearPolitics داده. انتخاب عمومی و نظرسنجی در محافظه کارانه تر متحده مانند اوکلاهماکه در آن تنها بلومبرگ دارای ذخایر نقدی به ریختن پول باید اطلاعات خدمات کارآفرین و نیکوکار در مقابل نیز هست.

که چشم انداز خشم برخی از دموکرات ها. برای جری والد اما یک الیزابت وارن حامی به واشنگتن آزما ملاقات این هفته در هوستون “این بیشتر در مورد ترس” انگیزه او “حتی بیشتر” برای کمک به ماساچوست سناتور, 70, اقامت در مسابقه.

“من می دانم که پول سالم است برای دموکراسی است. که همواره یک موضوع در طول تاریخ کشور ما که اساسا کسانی که ثروت و قدرت” بازنشسته کارمند 70 گفت. “بلومبرگ همه چیز در مورد پول و رک و پوست کنده ما لازم نیست دیگر میلیاردر بودن رئیس جمهور ایالات متحده است. و چه در بحث اول بحث او بود. واضح است که او نمی تواند به دفاع از خود در هنگام مواجهه با واقعیت از آنچه گذشته خود شده است.”

هر چند اعتراف بلومبرگ بودجه تا به حال به کمک برخی از افراد کم درآمد در هوستون سابق ساندرز فن نبود مطمئن شوید که به اندازه کافی برای “ضد” رکورد خود در دلیل سیاست های تبعیض آمیز مانند توقف و frisk و redlining.

“او می توانست پول خود را و انجام آنچه که او گفت که او قصد انجام دهید: سعی کنید و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، خوب, اما شما لازم نیست که برای اجرا به رئیس جمهور برای به انجام رساندن است که” ولد گفت.

در عین حال بلومبرگ حامی Danna Fertsch, 72 گفت: یک تفاوت وجود دارد بین “پول و منافع خاص,” توصیف آن به عنوان یک “دو سر” که در آن موضوع “شما گم اگر شما سر در گم اگر شما نمی” پس از “این سیستم باید به کار شوید.”

“اگر شما لازم نیست که پول شما را تا پایان گرفتن پول از جایی دیگر و آنها تا پایان مدیون به گروه. بنابراین من نمی دانم اگر جواب مگر اینکه دولت بودجه مردم” هوستون, تبلیغات, نماینده فروش گفت: واشنگتن آزما. “آیا او صندوق خودش و مدیون هیچ علاقه ویژه ای به طوری که او می تواند انجام آنچه او فکر می کند او باید به انجام و یا نشانی از او دریافت بودجه توسط همه این بزرگ اهدا کنندگان و در نهایت داشتن به پرداخت آن را در برخی از راه یا دیگری؟”

در حالی که شنبه نمی رسما تصمیم بعدی دموکراتیک پرچمدار داده 1,991 نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی نقشه می تواند دست ساندرز یک فرمانده سرب به عنوان کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین در این تابستان. این مسابقه نیز قابل توجه است چرا که آن را پوشش می دهد وسعت این کشور از دموکرات پناهگاه های امن کالیفرنیا و انگلستان به این مهم انتخابات میدانهای از کلرادو و کارولینای شمالی حومه قابل توجهی نه تنها در سطح ریاست جمهوری بلکه به دموکرات کنگره با هدف به پیروزی اکثریت در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de