یک کمپین بر اساس شاهین باغ و کا-NRC-NPR ردیف کمک کرده است بی جی پی برای بهتر موقعیت خود را در مبارزه علیه حاکم AAP در دهلی اما مهم این موضوع در مبارزات انتخاباتی به پایان رسید که در روز پنج شنبه است و توسعه است. AAP حفظ کرده است جامد و حمایت از آن برخوردار است در میان پایین و پایین تر بخشودگی جرایم رای دهندگان از طریق اقدامات رفاهی در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در حالی که Hindutva دستور کار کمک کرده است بی جی پی را به نفع حمایت از بخشودگی جرایم و فوقانی-بخشودگی جرایم رای دهندگان.

رای گیری در روز شنبه.

کمپین است بیش از, اما BJP خواسته است همه رهبران آن از جمله 250 نمایندگان مجلس به اردوگاه در دهلی نو و نظارت بر ترتیبات در غرفه سطح. کنگره نیز امیدوار ساخت باز گشت به مجلس پس از پنج سال. این نظر سنجی کمک کرده اند AAP در آن مبارزات و حزب معتقد است که هیچ تفرقه دستور کار خواهد کرد در سطح زمین است.

روشنی کلاس تقسیم ؟

معامله گران و کارگران در Azadpur یکی از بزرگترین سبزی بازار در کشور به یک تصویر روشن از وضعیت انتخاباتی در دهلی نو. بی جی پی که حمایت از سنتی پایه معامله گران است که به راحتی قرار می گیرد در میان معامله گران عمده اما تقریبا همه کارگران در بازار با آنها BusinessLine صحبت متعهد به حمایت خود را به AAP.

افزایش قیمت پیاز و مبارزات انتخاباتی هدف قرار معامله گران باید به آنها اجازه دهید. دبیر کل سیب زمینی و پیاز تجار ” انجمن بازار راجندرا شارما معتقد است که هیچ حزب سرزنش می تواند معامله گران برای افزایش قیمت ها. “اگر معامله گران شدند مسئول افزایش قیمت چرا آنها بازداشت ما ؟ این سیل در کارناتاکا و ماهاراشترا که منجر به شیب تند افزایش قیمت پیاز. معامله گران رنج می برد با توجه به این. این اشتباه است که به سرزنش معامله گران برای افزایش قیمت,” شارما گفت و افزود که در بازار به دست آورده بودند چیزی در پنج سال گذشته است. “آن AAP دولت در دولت و یا دولت بی جی پی در مرکز بازار به دست آورده به هیچ چیز. آن را در طول شیلا Dikshit تصدی اما پس از آن هیچ کار انجام شده است” شارما یک حامی کنگره گفت.

‘شاهین باغ یک مسئله غیر’

Moniram دیگر معامله گر ارشد در بازار گفت: مسائل مربوط به امرار معاش مردم خواهد بود که موضوع اصلی در پای صندوقهای رای است. “از شاهین باغ در اعتراض به یک موضوع محدود به آن منطقه است. اکثر مردم نمی خواهد سقوط به BJP انتخاباتی از هندو و مسلمان polarisation. آنچه من می شنوم که AAP گشت” او گفت:.

Motiram دیگر معامله گر متفاوت. “AAP فقط به برخی از مباحث. از جمله مباحث نیست کمک خواهد کرد که یک جامعه به رشد است. آن است که یک حزب بدون هر گونه ایدئولوژی و یا ایستاده. BJP حداقل دارای یک Hindutva پایه,” او گفت: قدردانی از مرکز موقعیت در CAA و مسائل دیگر.

سلیم یک کارگر بود مطمئن AAP حفظ قدرت است. “آنها انجام داده اند بسیاری برای مردم است. استانداردهای مدارس و بیمارستان ها بهبود یافته است. آب و صورتحساب برق نیست مشکل ما چقدر در حال حاضر,” او گفت:. سیتا که باعث می شود یک زندگی با فروش سبزیجات در نزدیکی بازار گفت: BJP را شکل دولت است. “نامزدهای خود را خوب و در دسترس مردم است,” او گفت:.

Anurag یک جوان تاجر گفت: ناکارآمدی دولت سیستم به وضوح قابل مشاهده در “پیاز بحران”. “معامله گران از دست کرور روپیه. قیمت پیاز بود نوسان بین ₹5,000 یک کیسه 40 کیلوگرم به ₹120. کشاورزان نیز در پایان دریافت. تا به حال شده است وجود دارد یک سیستم MSP برای پیاز هم کشاورزان و معامله گران خواهد بهره مند شده اند. در حال حاضر وجود دارد این است که ممنوعیت صادرات و آن را مانع تثبیت کننده قیمت است. ثبات شده است باید حفظ شود. اما دولت وارد شده و پیاز است که پوسیدگی در اینجا در حال حاضر بدون takers,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im