کالیفرنیا زن دوم آمریکا به قرارداد coronavirus از منشا ناشناخته

تیاو دوم coronavirus مورد که در آن مقامات شده اند قادر به تعیین منشاء آن تایید شد در کالیفرنیا است.

به واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد که 65 سال در شهرستان سانتا کلارا با بیماری تشخیص داده شد. مردم آشنا با این مورد گفت: او تا به حال شناخته شده سفر تاریخچه به کشورهایی که این ویروس گسترش یافته است. علاوه بر این هیچ ارتباط شناخته شده بین بیمار و هر فرد آلوده.

در اوایل این هفته مقامات گفت: یکی دیگر از کالیفرنیا کاری حدود 90 مایل دور در Solano County, اولین مورد مربوط به جامعه انتقال coronavirus در ایالات متحده پس از او آزمایش مثبت بدون داشتن سفر خارج از کشور و یا دانستن هر کسی که با این بیماری است. در حال حاضر ایالات متحده 63 بيمار مبتلا به coronavirus. از کسانی که 44 مورد یافت شد در افرادی که در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز.

گسترش عفونت موجب شده است تا بازار سهام به آن رنج می برند بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و نزدیک به 4 درصد در روز جمعه و S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>