فرماندار کالیفرنیا پروژه بیش از نیمی از دولت مردم را به کروناویروس در عرض دو ماه

California رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هشدار داد رئیس جمهور تهمت که دولت طرح ریزی 56 درصد از جمعیت آن را قرارداد coronavirus در بعد از هشت ماه.

Newsom ساخته شده با پیش بینی در یک شنبه نامه ای به رئیس جمهور درخواست او را برای نیروی دریایی ایالات متحده را رحمت کشتی بیمارستانی به مستقر در خارج از لس آنجلس به کمک ذخيره سلامت وضعیت وجود دارد.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از کشور ما جمعیت — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از یک دوره هشت هفته,” او گفت:.

او گفت: قرار دادن رحمت بیمارستان کشتی در بندر لس آنجلس خواهد “کمک به خارج کردن سیستم بهداشت و درمان اجازه می دهد تا لس آنجلس منطقه برای اطمینان از آن است که توانایی به آدرس بحرانی حاد مراقبت نیاز دارد.”

مقامات وزارت دفاع آمریکا سی ان ان گفت که این کشتی از رفتن به سیاتل است که یکی از مناطق تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس برای هفته آینده یا بیشتر. از آنجا مقصد می تواند بسته به نیاز.

همانطور که از پنج شنبه شب بیش از 950 نفر در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای این ویروس و 18 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده بیش از 13,150 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس 108 بهبود و 176 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>