کالیفرنیا کنگره در “وضعیت بحرانی” از پنومونی پس از در حال اجرا حادثه

Rep. علامت DeSaulnier در شرایط بحرانی پس از بستری برای ذات الریه.

کالیفرنیا از حزب دموکرات امریکا DeSaulnier, 67, بستری شد واشنگتن-منطقه بیمارستان در اوایل هفته به دلیل عوارض ناشی از شکستگی دنده است که او رنج می برد در یک runnign تصادف.

“متاسفانه کنگره DeSaulnier وضعیت رو به وخامت گذاشته است و او در شرایط بحرانی” بتسی آرنولد Marr, DeSaulnier است رئیس ستاد در بیانیه ای گفت. “پزشکان در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای مراقبت از کنگره. مارک خانواده و کارکنان خود را درک افکار و نماز در طول این زمان بسیار دشوار است.”

Marr همچنین گفت DeSaulnier آزمایش منفی برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

DeSaulnier منطقه در سراسر خلیج سان فرانسیسکو شامل بسیاری از Contra Costa County است. او یک جانباز officeholder داشتن یک county سرپرست و دولت قانونگذار قبل از پیروزی کنگره صندلی برگزار می شود قبلا توسط دموکرات در کنگره جورج میلر برای 40 سال.

DeSaulnier یک متحد مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا که عملا رهبر منطقه خلیج هیأتی در کنگره است. در خانه او را تحت فشار قرار دادند قانون مبارزه با جعلی حساب های رسانه های اجتماعی شناخته شده به عنوان رباتها.

این است DeSaulnier اولین ترساندن بهداشت پس از آمدن به واشنگتن است. در مارس 2016 اعلام کرد که قبل از تابستان او تشخیص داده شد و با موفقیت درمان می شود, برای, شکل شایع سرطان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>