کالیفرنیا بررسی مقامات گزارش می دهد که نمایندگان به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از کوبه برایانت سقوط

لس آنجلس کلانتر راه اندازی کرده است یک بررسی اینکه آیا یا نه افسران به اشتراک گذاشته گرافیک عکس از صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن Kobe Bryant او و هفت نفر دیگر.

عکس از صحنه بودند و بنا به گزارش ها دیده می شود در مقامات گوشی های هوشمند و نشان داد به دیگران در یک محیط کاملا مجزا از بررسی این حادثه با توجه به لس آنجلس تایمز. اما معلوم نیست اگر این عکس ها بودند به ضرب گلوله توسط اولین پاسخ دهندگان در صحنه و یا دیگران است.

“ما به دنبال به وضعیت” لس آنجلس کلانتر سخنگوی وزارت معاون فضل Medrano گفت: در روز جمعه.

“امیدوارم ما را بشنود بیشتر — چه می گذرد و چگونه آنها متوجه” Patti Giggans, معاون کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون گفت. “در این مرحله ما باید به اعتماد که کلانتر در حال رفتن برای رسیدن به انتهای آن است.”

برایانت NBA و لس آنجلس لیکرز افسانه و 13-year-old daughter Gianna کشته شدند در حالی که سفر با هفت نفر دیگر به جوانان بسکتبال بازی پس از یک هلیکوپتر سقوط در سرعت بالا در کوهستانی مه آلود منطقه در کالیفرنیا در ماه گذشته. بیوه اش ونسا برایانت ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که عمل هلیکوپتر ادعا خلبان بود “غفلت” و نه “استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع.”

“متهم جزیره بیان هلیکوپتر’ نقض آن وظیفه و سهل انگاری ناشی از صدمات و خسارات شکایت از اینجا و شاکیان مرحوم کوبه برایانت کشته شد به عنوان یک نتیجه مستقیم از غفلت و انجام Zobayan که متهم جزیره بیان هلیکوپتر است vicariously مسئول در تمام جهات” طرح دعوی در دادگاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>