کالیفرنیا اعلام کرد اکثر مدارس را به احتمال زیاد شروع سال با آموزش از راه دور

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد مدارس در 32 کالیفرنیا 58 شهرستانهای هنوز واجد شرایط برای باز کردن و باید برای اجرای آموزش از راه دور.

مدارس که می خواهید برای بازگشایی نیاز به خاموش دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من برای 14 روز. از آنجا که استان ها در لیست بسیاری از ایالت پرجمعیت ترین آن تقریبا قطعی است که اکثر کالیفرنیا مدارس که تنها چند هفته از آغاز سال تحصیلی باید برای شروع سال با آموزش از راه دور.

“یادگیری در ایالت کالیفرنیا است که به سادگی nonnegotiable,” Newsom گفت. “مدارس باید و من تاکید باید معنی دار ارائه آموزش در این بیماری همه گیر که آیا آنها از لحاظ فیزیکی باز … یا نه.”

حدود 80 درصد از جمعیت این ایالت زندگی می کند در یک فهرست پیگیریهای شهرستان با توجه به سیاسی. حدود 40 میلیون نفر در کالیفرنیا زندگی می کنند.

مدارس که در شهرستانهای قادر به اقامت کردن فهرست پیگیریهای مورد نیاز خواهد بود به موسسه جدید بسیاری از سیاست های ایمنی هنگامی که آنها بازگشایی شده است. این شامل چیزهایی مانند ماسک-پوشیدن, بهسازی, کارکنان, تست و اجتماعی فاصله.

اما سیاست های مانند اینها ارزان برای پیاده سازی و معلوم نیست چگونه و یا اگر دولت قصد دارد برای کمک هزینه. ماه گذشته مدرسه Superintendents انجمن تخمین زده است که به طور متوسط در ایالات متحده خواهد نیاز به صرف وقت اضافی $1.8 میلیون برای پیاده سازی لازم coronavirus اقدامات ایمنی.

فرماندار همچنین اعلام کرد احتمالات برای تعطیلی مدارسی که بازگشایی و پس از آن شیوع است.

اگر چه Newsom گفت که آموزش از راه دور نیاز به “دقیق” برخی از دانش آموزان ملزم به دریافت پشت سر گذاشت. حضور در دولت به شدت کاهش یافت و هنگامی که نقل مکان کرد و مدارس برای آموزش از راه دور در اوایل این سال است.

v.htclck.ruulvis.nettny.im