جمهوری خواه ایالت تهم Tillis فرار دموکراتیک رقیب کال کانینگهام در نژاد خود را به نمایندگی از ایالت کارولینای شمالی در سنای آمریکا با توجه به نظرسنجی دیگری.

کانینگهام است 47.3% پشتیبانی به Tillis است 44.2% در حالی که 6.1 درصد از پاسخ دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند یک کاردینال نقطه تجزیه و تحلیل نظرسنجی سه شنبه منتشر شد در بر داشت.

کانینگهام سرب از لحاظ فنی از بین می رود اگر کاردینال نقطه تجزیه و تحلیل’ حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.2 درصد است به حساب گرفته شود. اما تنگ مسابقه augurs خوبی برای حزب دموکرات امیدوار به تلنگر توازن قدرت در مجلسی در Nov. 3. دموکرات ها تنها باید برای به دست آوردن سه یا چهار کرسی اگر آنها را نگه دارید بر روی Alabama.

کانینگهام سابق سناتور ایالت است پیش از Tillis که قبلا به عنوان کارولینای شمالی در مجلس قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2014 به طور متوسط 4.2 امتیاز با توجه به RealClearPolitics.

کاردینال نقطه تجزیه و تحلیل’ نظرسنجی همچنین نشان می دهد یک مسابقه نزدیک در بالای بلیط در کارولینای شمالی. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه استفاده در presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن 48.6% به 47.7%. بایدن به طور متوسط 2-نقطه لبه در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها با یکدیگر رقابت برای میدان نبرد دولت 15 آرا توسط RealClearPolitics’ تعداد.

کاردینال نقطه تجزیه و تحلیل مورد بررسی 547 به احتمال زیاد رای دهندگان کارولینای شمالی از جولای 13-15 از طریق خطوط ثابت و تلفن های همراه برای پژوهش آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی