با توجه به ایالات متحده کمیته پناهندگان و مهاجران بیشتر مورد آزار و اذیت جامعه در جهان است Rohingya در میانمار” چیدمبرم گفت.

تشریح شهروندی (متمم) قانون یک “مخرب و بازیگوش” قانون ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم گفت: مردم در سراسر جهان در حال بازجویی هند تعهد نسبت به بودن و دموکراتیک ملت است. او همچنین توضیح داده ملی ثبت احوال (NPR) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) با عنوان “بازیگوش و خطرناک”. “ما مخالف این قانون بر اساس قانون اساسی اخلاق و قانون اساسی قانونی.

در حال حاضر توپ در دیوان عالی کشور است و ما مطمئن هستیم که آن را اعتصاب کردن (قانون) و از گرو در اوردن افتخار مردم هند” سابق اتحادیه وزیر دارایی گفت: در حالی که ارائه یک سخنرانی در CAA-NPR-NRC و بودجه اتحادیه در اینجا. “در سراسر جهان, هند, بورس کاهش یافت… در سراسر جهان مردم در حال بازجویی هند تعهد به یک کشور دموکراتیک است.

اخبار مرتبط

همه حسن نیت که ساخته شده بود بیش از 40 سال گذشته نابود شده است این یکی بازیگوش و مخرب عمل می کنند و این باید برود” چیدمبرم گفت. او همچنین اظهار داشت که تابعیت (متمم) قانون (CAA) بود “در واکنش به این شکست مفتضحانه است که اتفاق افتاده است در آسام با توجه به NRC”. “پس از گذراندن 1,400 تومان کرور روپیه برای NRC ورزش 40 لاخ نفر بدون تابعیت برچسب — نه یک بار بلکه دو بار.

تجدید نظر در ورزش ارائه شده 19 لاخ افراد بدون تابعیت. “هنگامی که مردم از آسام را رد کرد و آن را (Narendra) مودی دولت ناگهان فکر کردم که چیزی باید انجام شود و آنها به ارمغان آورد این کا,” چیدمبرم گفت. سابق اتحادیه وزیر گفت: “تبلیغات در حال گسترش” که کنگره مخالف تابعیت داده شده به آزار و اذیت مسلمانان از پاکستان و بنگلادش است. “ما فقط درخواست اگر مورد آزار و اذیت اقلیت هندو از این سه کشور مجاز هستند چرا تاميل و مسلمانان از برمه و سریلانکا و بودایی از نپال و بوتان مجاز,” او گفت:, و همچنین به دنبال دانم چرا مسلمانان بودند از مطالعه حذف از ambit از قانون است. “با توجه به ایالات متحده کمیته پناهندگان و مهاجران بیشتر مورد آزار و اذیت جامعه در جهان است Rohingya در میانمار” چیدمبرم گفت. او گفت: این کنگره است در برابر دادن تابعیت به آزار و اذیت پناهندگان.

“ما در برابر کسانی که گنجانده شده در عمل. ما یک مشکل است که از مطالعه خارج شدند… شامل مسلمانان نیز شامل همه آزار و اذیت قرار جوامع است. اما آن را به وضوح نشان می دهد که تعصب که مودی دولت علیه مسلمانان… آنها را قاب این عمل برای حفظ مسلمانان از,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de