مرکز سلولی و مولکولی سیستم عامل (C-CAMP) یک بنگلور مبتنی بر زیستی-نوآوری های ایرانیان, امضا نامه ای از قصد (LoI) با دانشگاه بازل.

LoI رسمی شروع از هند و سوئیس علوم زندگی, خواهر, Innovation Hub, یک استاد اختصاصی بنگلور-بازل نوآوری راهرو که با هدف ترویج عمیق علم و فناوری و نوآوری با اجتماعی تاثیر در علوم زندگی در هر دو کشور گفت: در آزادی مطبوعات. تمرکز بر مناطق توافقنامه healthtech دیجیتال, سلامت, دقت, پزشکی و ضد میکروبی مقاومت در میان دیگر مناطق آن اضافه شده است.

تحت این توافق Hub ارائه خواهد شد نرم و پد فرود برای هند شروع یو پی اس و نوآوران در علوم زیستی و زیست فناوری حوزه در حال گسترش در سوئیس بازار و بالعکس.

نوآوری اتفاق نمی تواند در انزوا به خصوص با در نظر گرفتن زمان چالش های جهانی. با این شمای کلی, C-اردوگاه و دانشگاه بازل در حال همکاری برای تقویت دو جانبه نوآوری روابط بین دو اکوسیستم توسط اقدام به عنوان یک نقطه ورود برای نوآوران شروع یو پی اس و کارآفرینان تنوع به هر دو جغرافیا گفت: انتشار. آن را نیز باز کردن جوجه کشی امکانات top-of-the-line سیستم عامل های فن آوری و دانش و شبکه های کسب و کار در هر دو اکوسیستم.

هدف اصلی خواهد بود به galvanise شبکه جهانی تعالی و پشتیبانی از سیستم های بالا شروع یو پی اس و محققان نوآوری در برش لبه علم مدرن در هند و سوئیس.

Swissnex هند متصل هر دو نهاد در سال گذشته و تسهیل بازدید از اصلی مشاور علمی دولت هند K Vijay Raghavan به دانشگاه بازل که در آن همکاری با C-اردوگاه مورد بحث قرار گرفت برای اولین بار. Swissnex هند ادامه خواهد داد برای حمایت از علوم زندگی, فعالیت های بین بازل و بنگلور و این نوآوری خواهر Hub.

LoI امضا شد روز پنج شنبه در C-اردوگاه مسیحی توسط الیاس اشنایدر سر نوآوری و کارآفرینی دانشگاه بازل و Taslimarif Saiyed مدیر عامل و مدیر C-کمپ در حضور سباستین آغوش مدیر عامل کنسول طور کلی Swissnex هند است.

خواهر نوآوری Hub

آن را نشانه نوشتن چهارم چنین بین المللی, خواهر, Innovation Hub توسط CCAMP در یک حرکت به اهرم جهانی نوآوری اکوسیستم فراتر از هند گفت: انتشار.

“علم مبتنی بر نوآوری هستند کلید برای شکستن زمین جدید در بهداشت و درمان. بازل و C-کمپ دو پیشرو در تحقیقات و نوآوری اکوسیستم در این حوزه است. جدید بنگلور-بازل راهرو را تشدید خواهد کرد و ارتباط بین این دو نیروگاهی و تسهیل بیشتر تبادل دانش و تخصص” گفت: اشنایدر.

Saiyed گفت: “این دو جانبه نوآوری tie-up است که در ساخت, بهداشت و درمان, راه حل های موثر در دسترس و مقرون به صرفه برای همه است. با راهرو ما در حال هدف قرار دادن در بیشتر دیجیتال سلامت مداخلات نیاز ساعت در پایین-منابع تنظیمات.”

“ما خوشحال هستند به شما ساخته شده است یک پل جدید بین بنگلور و بازل. این پژوهش و نوآوری راهرو راه را هموار برای هر دو هند و سوئیس شروع یو پی اس دسترسی به تکنولوژی سیستم عامل در هر یک از دیگر جغرافیا و بهره مندی از علوم زندگی’ بخش در بزرگ راه” اضافه شده است در آغوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im