توسط نقطه خرید برق در بورس, AP موجب صرفه جویی در ₹700 کرور

با استفاده از کمتر از نرمال تقاضا در طول Covid مستند, Andhra Pradesh را نجات داده است بیش از ₹700 کرور توسط خرید برق از نقطه مبادلات با قیمت متوسط کار کردن به ₹1.63 به ₹2.80 در هر واحد.

در این نرم افزار ذخیره ₹4,783.23 کرور با کاهش هزینه خدمات از ₹48,110.79 کرور در 2018-19 به ₹43,327.56 کرور در FY2019-20 از طریق مختلف اندازه گیری بهره وری.

در یک جلسه در دبیرخانه روز جمعه وزیر انرژی Srikant Nagulapalli گفت: “آندرا پرادش است به عنوان مثال برای کشورهای دیگر در منابع کم هزینه و قدرت. ارائه 24×7 قدرت و بدون وقفه بوده است مسلط دستور کار کشورهای دیگر تا کنون. در حال حاضر آنها به دنبال منابع کم هزینه و قدرت است.”

دولت نسبت به تامین برق در قیمت های پایین تر به عنوان این را به نفع مصرف کنندگان در سراسر بخش و افزایش صنعتی و توسعه اقتصادی است.

به عنوان بخشی از این تفکر دولت به گسترش است یارانه ₹11,311.7 کرور برای 2020-21 و اختصاص داده است ₹8,353.58 کرور برای ارائه 9-ساعت رایگان قدرت در طول روز زمان برای همه 18.5 لاخ کشاورزی و خدمات است. و برای اولین بار آن موافقت کرده است به پرداخت ₹1,707.05 کرور نسبت به داخلی یارانه.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *