توسط پمپاژ در خواهد شد, عربستان سعودی لطمه می زند و سرمایه گذاری نفت

آن را فقط تبدیل به یک خیلی سخت تر را در دراز مدت تصمیمات سرمایه گذاری در صنعت نفت. و من نه صحبت کردن در مورد نیاز به انتقال به یک اقتصاد کم کربن یا واکنش از آب و هوا فعالان و سرمایه گذاران. هر روکش یقین در مورد مسیر آینده قیمت نفت تبخیر شده است.

این دومین بار در شش سال که عربستان آغاز کرده است در یک پمپ-در-خواهد تولید نفت سیاست است که با چکش قیمت. این که آیا آن را با هدف روسیه یا آمریکا شیل بخش تولید در همه جا از اعضای اوپک مانند آنگولا به شرکت عظیم مانند اکسون موبیل Corp. هشدار داده شده است که آنها دیگر می توانید بر روی تعداد پادشاهی به نگه داشتن یک طبقه زیر قیمت نفت است. و خواهد شد که تاثیر تصمیم گیری در سرمایه گذاری های آینده در سراسر جهان است.

حتی اگر عملا رهبر اوپک گام به عقب از آن تهدید به افزایش عرضه نفت بیش از 2.5 میلیون بشکه در روز در ماه آینده که بعید به نظر می رسد عربستان سعودی نشان داده است که مایل به استفاده از آن ظرفیت تولید به عنوان یک سلاح به محدود کردن عرضه و افزایش قیمت اما برای افزایش آن و سقوط آنها. که به معرفی یک چالش کاملا جدید را برای سرمایه گذاران در پروژه های نفتی است که ممکن است یک عمر چند دهه و حتی برای کسانی که در ایالات متحده شیل پچ که در آن سرمایه گذاری اولیه می تواند جبران خیلی بیشتر به سرعت.

 

نفت 30 دلار در هر بشکه و یا حتی در 20 دلار متوقف نخواهد شد اکثر رشته ها که در حال حاضر در تولید از پمپاژ بدون توجه به جایی که آنها هستند. برخی قطعا در خطر هستند اما این هزینه بالا عمیق-پروژه های آب در زیر آبهای اقیانوس اطلس و یا در قطب شمال. آسیب پذیر خواهد بود که به اصطلاح چاه کن در ایالات متحده آمریکا است که پمپ کمتر از 15 بشکه نفت خام در روز است. آنها اختصاص 10 درصد از همه آمریکایی تولید در سال 2015 اما اهمیت خود را کاهش یافته است به عنوان تولید از شیل سپرده شده است رونق گرفت.

تا زمانی که قیمت ها بالا باقی می ماند هزینه گرفتن بعد از هر بشکه از زمین بلند کردن اجسام هزینه چاه در حال حاضر در عملیات را پمپاژ نگه دارید. و هزینه های آن می تواند بسیار کم است. سعودی آرامکو در انحصار تولید کننده نفت در عربستان سعودی دارای استخراج هزینه در حدود $2.80 هر بشکه با توجه به دفترچه سال گذشته ارائه عمومی اولیه سهام خود را. روسیه شرکت های نفتی به مراتب پشت سر نیست با روس نفت PJSC گازپروم Neftand لوک اویل PJSC همه گزارش هزینه های تولید در زیر 4 دلار در هر بشکه رسید. سوپر رشته از جمله اکسون و Royal Dutch Shell Plcface بالاتر صورتحساب. اما حتی برای آنها هزینه پمپاژ نفت و گاز از میدانهای در حال حاضر در تولید کمتر از 15 دلار در هر بشکه قبل از مالیات است. که نشان می دهد که وجود خواهد داشت هیچ عجله برای توقف جریان در عربستان افزایش است. حتی اگر قیمت نمی سقوط به زیر بلند کردن هزینه های, هزینه بستن در یک زمینه ممکن است آن را بیشتر مقرون به صرفه برای نگه داشتن آن در حال اجرا در از دست دادن در حالی که در این امید که آنها را انتخاب کنید تا دوباره به خصوص به عنوان هزینه راه اندازی مجدد تولید بعد از آن ممکن است گران.

این قطعا این عمل در گذشته است. زمانی که قیمت نفت کاهش یافت و به حدود 10 دلار در هر بشکه در سال 1999 در میان بحران مالی آسیا, عملیات متوقف در فقط یک کوچک یونانی میدان نفتی Prinos که پمپاژ فقط از 1600 بشکه در روز است. در انگلستان بخش از دریای شمال اپراتور جزئی زمینه نیز تهدید به توقف تولید تا زمانی که آن را به یک تخفیف در هزینه شارژ برای پمپاژ نفت خود را به ساحل از طریق یک خط لوله مشترک.

است که می گویند که برخی از جریان خروجی نیست در معرض خطر اگر قیمت نفت همچنان به سقوط. پروژه های در کانادا در صورت قطعیت بیشتری نسبت به کسانی که در جاهای دیگر با قبل از مالیات هزینه های عملیاتی از تولید موجود حدود 20 دلار در هر بشکه رسید. در خارج از ایالات متحده چاه کن این ممکن است در وهله اول به دنبال تولید بودن متوقف در زمینه های اقتصادی.

شیل تولید نیز خواهد رسید که یک رکود در حفاری و تکمیل ترکیبی با شیب تند کاهش نرخ در چاه جدید. اداره اطلاعات انرژی کاهش پیش بینی خود را برای ایالات متحده تولید نفت خام در آخرین چشم انداز کوتاه مدت انرژی منتشر شده در هفته گذشته است. در حال حاضر آن را می بیند خروجی اوج در 13.2 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل و گیره دسامبر سال 2020 تولید به جایی که آن را در پایان سال گذشته شتاب پایان دوم شیل بوم.

جغرافیایی مقایسه از گزارش سالانه چهار عمده شرکت های بین المللی نفت نشان می دهد که هزینه های تولید در روسیه حدود 22 دلار در هر بشکه از جمله مالیات زمانی که قیمت نفت نزدیک به 70 دلار در هر بشکه رسید. اما روسیه را نفت و مالیات هستند از نزدیک مرتبط با قیمت.

چه خواهد رنج می برند در سراسر هیئت مدیره این است که صرف در حفظ نرخ جریان از زمان تولید و سرمایه گذاری در پروژه های جدید است. تاثیر سابق احساس می شود می تواند در تابستان اگر برنامه های تعمیر و نگهداری در زمینه های دریایی در حال کوچک برگشت. کاهش نرخ در کشورهایی مانند آنگولا می تواند حتی تندتر. آنها را سرعت بخشیدن دوباره اگر نزدیک زمینه نیست و بسته به موجود زیرساخت های تولید.

اما هزینه های تولید به معنای کوچک هنگامی که آن را به تصمیم گیری که آیا برای سرمایه گذاری در ظرفیت های جدید حتی در عربستان سعودی است. و آن گریزی به سرمایه گذاری های جدید باعث سقوط قیمت است که بسیار طولانی مدت تاثیر بالقوه ارسال افزایش قیمت دوباره در آینده. که اتفاق خواهد افتاد اگر ظرفیت گسترش در عربستان سعودی و دیگر کم هزینه تولید کشور موفق به نگه داشتن سرعت با تقاضا است که به خودی خود می تواند یک افزایش از همان قیمت های پایین فقط به عنوان خروجی کاهش جاهای دیگر.

حتی اگر پادشاهی پشت و دور از آن پمپ-در-خواهد سیاست, به عنوان آن را قبلا با معرفی اوپک+ خروجی معامله در سال 2016 تهدید به تکرار خود ادامه خواهد داد به خماری این صنعت است. در یک جهان که در آن قیمت نفت در حال پایین رانده شده به 30 دلار در هر بشکه یا کمتر هر چند سال سرمایه گذاری جدید ظرفیت تولید می شود بسیار مشکل تر تصمیم به گرفتن. عربستان خالص ایمنی که جهانی صنعت نفت آمده است را برای اعطا شده است دور پاره پاره.

بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de