تشریح ایران کشته فرمانده نظامی قاسم سلیمانی به عنوان “ظالم قصاب” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه ستایش ایالات متحده (US) نظامی برای انجام یک “بی عیب و نقص دقت” که به کشته شدن او و فسخ خود را از “شر حکومت ترور و وحشت برای همیشه.”

ایران عمده ژنرال کشته شده در ماه گذشته در یک حمله پهپاد در بغداد پایتخت عراق به دستور تهمت آوردن کل خلیج فارس, منطقه, نزدیک به تمام عیار جنگ است.

تنش های منطقه ای افزایش یافته است و پس از ایران اخراج 22 موشک های بالستیک در قبل از سپیده دم حمله و هدف قرار دادن حداقل دو که در آن پایگاه های نظامی آمریکا و نیروهای ائتلاف در حال مستقر در عراق که به تهران گفته بود “سیلی” از امریکا است.

ارائه سوم خود دولت از آدرس اتحادیه به کنگره آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “قاسم سلیمانی که رژیم ایران را بی رحمانه ترین قصاب, یک هیولا که به قتل رسیده و یا زخمی شدند هزاران نفر از آمریکایی خدمات اعضا در عراق است.”

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که جهان بالا تروریستی سلیمانی هماهنگ مرگ تعداد بیشماری از مردان و زنان و کودکان و کارگردانی دسامبر حمله به نیروهای آمریکایی در عراق بود و به طور فعال در برنامه ریزی حملات جدید.

“همین دلیل است که ماه گذشته در جهت نظامی آمریکا اعدام یک بی عیب و نقص دقت اعتصاب که به کشته شدن سلیمانی و فسخ خود را از شر حکومت ترور و وحشت برای همیشه,” او گفت:.

“پیام ما به تروریست ها روشن است: شما هرگز فرار American justice. اگر به شما حمله شهروندان ما شما برانند زندگی خود را,” او اضافه شده است.

اشاره کرد که در ماه های اخیر ما شاهد افتخار ایرانیان بالا بردن صدای خود را در برابر خود سرکوبگر حاکمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رژیم ایران باید خود را رها پیگیری سلاح های هسته ای جلوگیری از گسترش ترور و مرگ و تخریب و شروع به کار برای مردم خود.

در اقدامات تلافی جویانه بین دو ملت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته اعمال شده تازه فلج کننده تحریم ها علیه ایران, هدف قرار دادن چند تا از بالای آن از رهبران و فرماندهان نظامی و زیرساخت های آن میباشد.

“از آنجا که ما قدرتمند, تحریم, اقتصاد ایران در حال انجام است بسیار ضعیف است. ما می تواند کمک به آنها آن را بسیار خوب در یک دوره کوتاه از زمان, اما شاید آنها بیش از حد افتخار و یا بیش از حد احمقانه بپرسید که برای کمک به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما اینجا هستیم. بیایید ببینید که کدام راه را انتخاب می کنند. آن را کاملا به آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im