rbi, reserve bank of indiaاو ما را تغذیه کاهش نرخ آن به صفر; دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار به پمپ نقدینگی اما RBI پس از این کنفرانس در تاریخ 16 مارس است و در عین حال به انجام این کار.

توسط Siddarth Pai و تلویزیون Mohandas Pai

با توجه عذر خواهی به “گابریل گارسیا مارکز” اما بازارهای عطریست با رمان coronavirus آینه سرنوشت اوربینو از رمان; یک برش زندگی کوتاه با یک حادثه به طور کامل از این میدان را ترک کرد. Coronavirus اثر در تاریخ بشریت است که واقعا در همه جا به عنوان هیچ جنبه ای از زندگی است که در سمت چپ دست نخورده توسط این. فوری اثرات قابل لمس در افزایش تعداد مرگ و سقوط بازار سهام. به عنوان یک معامله گر wryly قرار داده و آن را در طول هولی جشنواره رنگ تنها رنگ است که سرمایه گذاران می تواند بود red; و تنها در زندگی خود است که در لیتر جوهر بلوکهای توسط روزنامه نگاران و صاحب نظران در مورد سقوط.

اخبار مرتبط

در زمان هایی از این سیاست صدا اهمیت می شود. ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ آن به صفر; دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار به پمپ نقدینگی اما RBI پس از این کنفرانس در تاریخ 16 مارس است و در عین حال به انجام این کار. Sebi در یک پیشنهاد به دستگیری downslide است mooting تعلیق کوتاه-فروش نیز هست. تمام قانونگذاران در سراسر جهان به دنبال بازگرداندن اعتماد به نفس و جلوگیری از تار و مار از بین بردن ارزش. در چنین بحرانی مراحل شرکت اعلام buybacks از طریق خرید در بازار برای جلوگیری از کاهش قیمت سهام و ثبات آنها است. انعطاف پذیری در مدیریت سرمایه ایجاد شده توسط تخته از شرکت ها نیز نقش حیاتی در چنین شرایطی است. قیمت تثبیت کننده در قالب buybacks می فرستد یک سیگنال قوی به بازار افزایش ضریب اطمینان و allays ترس. اما هند سیاست های مالیاتی جریمه در توانایی شرکت برای خرید سهام خود را در زمان از قبر بحران از طریق عملیات بازار باز (OMOs)!

مدرن مدیریت مالی صحبت می کند در مورد مشکلات غیر قانونی capitalisation و contrivances موجود برای رسیدن به مطلوب سرمایه است. Buybacks ظهور به عنوان یک ابزار قدرتمند برای کمک به عادی سازی قیمت سهام هنگامی که آن را منعکس نمی کند ارزش ذاتی سهام با توجه به نیروهای بازار شرکت-مسائل خاص. Buybacks اتفاق می افتد از طریق دو کانال: یک پیشنهاد مناقصه از سهامداران موجود در یک متناسب اساس یا OMOs که در آن شرکت به عنوان یک خریدار سهام خود را در یک قیمت خاص. تاریخ هند از بیع متقابل مالیات نیز تکامل یافته است. در طول فورس ماژور و حوادث مانند coronavirus فروش-خاموش buybacks از طریق باز-بازار نشان از اعتماد به نفس توسط هیئت مدیره برای ایجاد ثبات در قیمت سهام و کمک به بازگشت پول نقد و نقدینگی به بازار است. اما ما منفی سیاست های مالیاتی جلوگیری از این.

دولت ها در سراسر جهان متوجه شدم که برای این نیاز و ایجاد سیستم اجازه می دهد تا برای چنین عملیات با سهامداران و مصوبات قانونی. در هند Sebi نیز ایجاد چارچوب برای همان. اما در اینجا آن را به عنوان با بسیاری از سیاست های در هند مالیات بر نقش بی اندازه نقش در تعیین سرمایه تصمیم گیری.

در ابدی کشمکش بین taxman و کسب و کار که در آن سرمایه نشانگر تصمیم گیری مانند buybacks یا سود سهام به طور فزاینده ای نگاه با سوء ظن مهم است که به تجزیه و تحلیل خاستگاه هند خرید مالیات (BBT) و توزیع سود سهام مالیات (DDT) چارچوب است. قبل از آوریل 1, 2013, DDT در 16.5 درصد در حالی که BBT وجود نداشت برای شرکت; دراز مدت سود سرمایه (LTCG) نرخ سهام ذکر شده بود نیز 0 با buybacks که مشمول مالیات در دست سهامداران است. با توجه به واگرایی بین دو چارچوب buybacks از طریق متناسب مناقصه ارائه می دهد شروع به استفاده به عنوان وسیله ای برای بازگشت سرمایه به سهامداران به جای سود سهام. به آرامی به اداره مالیات شروع به تغییر مالیات بر سازه توسط مالیات سود سرمایه بلند مدت ذکر شده در سهام و سود سهام بالا خاصی آستانه. این منجر به پوچی سه گانه مالیات از سود سهام که قبلا نوشته شده توسط نویسندگان—در جایی که سود سهام پرداخت پس از کسر مالیات سود (مالیات #1) حال DDT در وضع آنها (مالیات #2) و بیشتر مشمول مالیات در دست سهامداران بالای `10 لاخ (مالیات #3).

شبیه به چگونه ثابت سرهم بند منجر به پوچی سود سهام, مالیات buybacks در حال حاضر بر دوش با توجه به بازسازی. قبل از جولای 5, 2019 وجود نداشت BBT در شرکتهای پذيرفته شده و سهامداران مجبور به پرداخت مالیات (LTCG) همان راه آنها را در هر نقل و انتقالات به طور منظم. اما از آنجا که سرنوشت ساز 5 جولای 2019 بودجه یک بیع متقابل مالیات به طور موثر 23.3% (با اضافه کردن و فرایند) معرفی شده است. Buybacks در نظریه قراره معاف در دست سهامداران (در بخش 10(34A) از مالیات بر درآمد, قانون 1961) (دیدن گرافیک).

اما به معروف Yogi Berra یک بار گفت: “در تئوری وجود ندارد و تفاوت بین تئوری و عمل; در عمل وجود دارد.”

BBT حس می کند وقتی که می آید به تناسب مناقصه ارائه می دهد به سهامداران پس سهامداران جزئیات و تعداد سهام تعیین می شود و در نتیجه مالیات معاف وضعیت فراهم شده به سهامداران برای جلوگیری از مالیات مضاعف می توانید به بازی می آیند. اما در بازار آزاد, عملیات ردیابی خریدار نمی توان منجر به اعوجاج در آن شرکت می پردازد BBT از 23.3 درصد و سهامداران می پردازد LTCG از 10 ٪ در همان به اشتراک بگذارید. اگر چه Sebi بیع متقابل مقررات 2018 دولت است که نام این شرکت به نظر می رسد باید به عنوان یک خریدار برای OMO سیستم برای اداره این باقی می ماند که مایل است. ضمنا به تشدید مهم این شرکت می پردازد مالیات بر تفاوت بین آن تاریخی موضوع قیمت و بیع متقابل قیمت در حالی که سهامداران پرداخت مالیات بر تفاوت بین فروش و قیمت خرید. بنابراین taxman جمع آوری مالیات از سهامداران در هر واحد پس از انتقال اولیه موضوع و از این شرکت نیز در تفاوت نهایی بین این موضوع و بیع متقابل قیمت. شبح از مالیات مضاعف گرداند (دیدن گرافیک). این نیز جریمه buybacks برای ایجاد ثبات در قیمت سهام در زمان بازار سهام سقوط کرد!

دولت و مقامات مالیاتی اغلب صحبت در مورد ارزش و احترام صادقانه مالیات دهندگان و بهبود سهولت انجام کسب و کار اما چنین تحریف با توجه به ناکافی فکر آسیب کسب و کار در هند پسند با نام تجاری در سراسر جهان. بیع متقابل مالیاتی اعلام کرد در جولای 5, 2019 دفاع شد و سپس سرمایه گذاری در یک CII رویداد که در آن او گفت که اعلام کرد هدف از این مالیات به disincentivise buybacks و تشویق سرمایه گذاری است. اما سرمایه گذاری پزشکان گواهی خواهد داد که buybacks و سود سهام ابزاری برای بازگشت پول به سرمایه گذاران و سهامداران که شرکت نمی تواند قرار دادن هر عملی سرمایه گذاری برای پول انباشته شده و در برابر چنین بی مهابا می افتد. این جلوگیری از سرمایه گذاری adventurisms با سهامداران بودجه و یا پیشتاز به سرمایه گذاری در آن شرکت نمی کند و هر گونه تخصص. سرمایه گذاری را نمی توان مجبور; آنها نیاز به پرورش و استفاده از مالیات بازدارنده به عنوان یک ابزار برای تحریک سرمایه گذاری است و ارزش و تمایلات مخرب.

همانطور که برای مالیات terpsichorean trysts بین DDT و BBT های آربیتراژ هنوز هم وجود دارد با توجه به انتخابی استفاده از “غنی از فوق العاده اضافه” در میان سرمایه گذاران. مالیات سود سهام در دال نرخ برای افراد منجر به پوچ 42.7 درصد مالیات برای افراد و خانواده تراست در حالی که BBT همچنان در 23.3% شامل تمام surcharges. FPIs برای آنها “غنی از فوق العاده اضافه کردن” چشم پوشی بر درآمد از جمله سود سهام را تحت حمایت خود DTAAs و لذت بردن از کاهش نرخ سود نسبت به buybacks.

هند مالیات دهندگان سزاوار خوب فکر کردن و خوب بیان سیاست های مالیاتی که نیازی به یک مناجات از توضیحات و بخشنامه ها و اصلاحات به اصلاح ناخواسته اما اجتناب ناپذیر عواقب بد-پیش نویس سیاست. محروم از ابزار مشروع از OMOs برای buybacks با توجه به مالیات ناشی اداری واقعیت یک صلیب است که هند Inc نمی توانم تحمل نه در زمان بحران مانند این. Sebi در آن عقل نیز محروم مروج از شرکت در OMOs. بنابر این نمی توان ادعا کرد که این عملیات به معنی اجتناب از مالیات توسط مروج. چنین عملیات خواهد انداختنش اعتماد به نفس به این شرکت و خدمت به عنوان یک رای اعتماد از هیئت مدیره. در این زمان بحرانی با کاهش قیمت سهام و افزایش نوسانات مالیات buybacks از OMO که می تواند به ایجاد ثبات در قیمت سهام عمیقا مخل به بازارهای مالی است.
در چنین فرار بار دلیل باید پیروز شویم و خوب فکر کردن سیاست به قول مارکز “بود تنها صدای در وسط اقیانوس بود اما شنیده می شود در عمق و فاصله بزرگ”. تماس به پرداخت هزینه های ذکر شده شرکت یک راه از طریق OMO buybacks باید سقوط است در گوش کر.

Siddarth است موسس شریک 3one4 سرمایه و Mohandas Pai, رئیس Aarin سرمایه

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im