خرید دروازه Distriparks تجدید نظر هدف قیمت 250 تومان

fateway, gateway railدروازه به دست آورد 99.93% سهام در دروازه راه آهن ارسال مذاکرات با استون در مارس 2019 برای Rs 8.5 میلیارد تومان 5.5 میلیارد NCDs مطرح شد بین 11.25%-11.5% کوپن برای تامین مالی ،

دروازه Distriparks (دروازه) در 12 ماه گذشته با تمرکز بر کاهش بدهی است که در انعکاس مثبت بازده سهام در این دوره است. ما باید منعکس تاثیر نرخ بهره بالاتر و استهلاک هزینه داده, تنگ, شرایط نقدینگی و برخی از استانداردهای حسابداری تغییرات در FY20E-21E EPS. علاوه بر این ما وفراهم راه آهن حجم’ چشم انداز مثبت به منعکس کننده تاخیر در DFC راه اندازی برای گجرات بنادر به اواخر FY21E v/s در اوایل سال. حفظ خرید.

دروازه به دست آورد 99.93% سهام در دروازه راه آهن ارسال مذاکرات با استون در مارس 2019 برای Rs 8.5 میلیارد تومان 5.5 میلیارد NCDs مطرح شد بین 11.25%-11.5% کوپن برای تامین مالی ، شرکت D:E در 0.6 x و کمتر از 50 درصد تسهیلات استفاده تا اختصاصی حمل و نقل کریدور (DFC) است که به سفارش باعث می شود آن را بسیار آسیب پذیر به تغییرات نرخ. هر 10 درصد تغییر در هزینه بهره 17 درصد در FY21E سود. از این رو کاهش بدهی تمرکز بسیار مهم مالی و همچنین ارزیابی مجدد امتیاز از سطح فعلی. راه آهن کسب و کار قابل درک است که یک عامل مهم با هر 5 درصد تغییر در حجم تأثیر FY21E سود 15 درصد. تاخیر DFC راه اندازی شده است ساخته شده است در ما تخمین می زند و منجر به downtick در FY20E-21E سود. اما دریافت `2.959 میلیارد دلار از فروش آدم برفی در تدارکات سهام به Adani و مزایای بازپرداخت بدهی از همان است که هنوز در میان باشد. این معامله این است که انتظار به پایان خواهد رسید در ماه مارس سال 2020 است.

اخبار مرتبط

بیش از 4 سال گذشته سرمایه گذاران از دست داده اند و اعتماد به نفس در دروازه مدیریت به عنوان کسب و کار سودآوری به ویژه در راه آهن شاهد کاهش شدید. شرکت حجم روند underperformed رهبر صنعت, ظرف پارسیان با کمی منصفانه. ما معتقدیم مدیریت پهنای باند درگیر بودن در استون به معامله بود که نقش حیاتی بازی. 12 ماه گذشته شاهد راه آهن در حجم های کسب و کار در حال رشد سریع تر و بهبود در حاشیه. این کسب و کار حرکت ادامه مهمی re-امتیاز ماشه برای شرکت در 2 سال آینده به عنوان از دست رفته اعتماد به نفس است که به تدریج ساخته شده است.

ما SOTP بر اساس TP `250 (v/s `310 قبل از آن) به معنی تثبیت PE از 18 × FY22E.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>