Buttigieg انفجار برنی ساندرز در سوسیالیسم و می گوید: بسیاری دموکرات حمایت از سرمایه داری

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تجدید حملات خود علیه ایالت ورمونت برنی ساندرز.

در مصاحبه با MSNBC کریس ماتیوز Buttigieg خواسته شد تا اگر او فکر می کند آن است که هوشمند برای حزب دموکرات برای معرفی سوسیالیستی برای رئیس جمهور. “اکثر آمریکایی ها و برای این موضوع بسیاری از دموکرات ها نمی با شناسایی سوسیالیستی که فکر می کند thatcapitalism ریشه همه شر است. سرمایه داری همه نوع شکست به همین دلیل است که ما نیاز به یک قوی دموکرات آماده به اطمینان حاصل شود که ما نگه شرکت پاسخگو, پشتیبانی اتحادیه های کارگری افزایش دستمزد” Buttigieg گفت.

Buttigieg آورد مداوم دشمنی بین آشپزی اتحادیه و ساندرز حامیان موضوع را با او مطرح شده در یکشنبه دموکراتیک بحث است. “شما کسی است که در جنگ با آشپزی اتحادیه حق در اینجا در لاس وگاس” Buttgieg گفت: قبل از ساندرز قطع شود.

“ما به حمایت از اتحادیه های کارگری در سراسر این کشور” سناتور پاسخ داد. Buttigieg شد با اشاره به حوادث که در آن حامیان ساندرز کمپین با ارسال پیام های تهدید به آشپزی اتحادیه مقامات آنلاین از طریق ایمیل و تماس های تلفنی.

در توییتر مقامات اتحادیه نام نامیده می شد مانند “سگ” “فاحشه” “f—ing زخم” و “بد تحت عنوان تشکرها.” بیش از ایمیل اتحادیه به مقامات مراجعه کرده بودند به عنوان “فاسد, مادر f—ers” و تهدید شد که آن را “زمان برای مردم … پس از رفتن شما.” ساندرز را محکوم کرده رفتار و فاصله خود را از حوادث.

ماتیوز نیز آورده ساندرز قبلی همدردی با فیدل کاسترو کمونیست کوبا دیکتاتور. در ساندرز گفت: جان اف کندی مخالفت با کمونیسم در سال 1960 مناظره ریاست جمهوری او را “فیزیکی حالت تهوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>