Buttigieg با هدف خراب کردن ساندرز ‘انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب” پس از نوادا قفقاز

یکانبوه یک نماینده رهبری بعد از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه به اندازه کافی برای سوق دادن پیت Buttigieg به پیروزی در نوادا است. در حال حاضر او را تنظیم مناظر خود را در به دست گرفتن پیشتاز و سوسیالیستی برنی ساندرز.

با ساندرز نوادا قفقاز برنده سابق South Bend, ایندیانا, شهردار مبارزه علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای دور دوم در روز شنبه نقره دولت ریاست جمهوری نامزد قفقاز.

“سناتور. ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg گفت: شنبه شب به عنوان حزبی نتایج هنوز به trickling در. “ما تنها انتخاباتی است که ضرب و شتم سن. ساندرز در هر نقطه از چرخه” او افزود: یک مرجع برای برنده شدن بیشتر نامزدی نمایندگان از ساندرز در آیووا قفقاز.

Buttigieg در حال اجرا است تبلیغات در کارولینای جنوبی دولت بعدی به برگزاری اولیه در فوریه. 29 نظر گرفتن هدف در ساندرز مدیکر برای همه تک پرداخت کننده طرح بهداشت و درمان است که از بین بردن بیمه خصوصی.

پیشتر در روز یکشنبه Buttigieg انتخاباتی در مقایسه ساندرز با رئیس جمهور تهمت خود “سمی سیاست” و “سوخت رسانی تئوری های توطئه” با پرسش از زمان جمعه واشنگتن پست گزارش داده است که روسیه با هدف کمک ساندرز انتخابات ریاست جمهوری است.

“ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید و گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت.

در حالی که در آیووا و نیوهمشایر ثابت کرد که Buttigieg جدی ریاست جمهوری مدعی, نوادا, این آزمون برای اولین بار از اینکه او می تواند درخواست تجدید نظر به یک جمعیتی متنوع رای دهندگان. با توجه به اداره آمار تنها کمتر از نیمی از جمعیت این ایالت سفید است در حالی که 10 درصد است که 9 درصد از تبار آسیایی و 29 درصد است هیسپانیک یا لاتین.

Buttigieg به مدت طولانی تلاش برای به دست آوردن حمایت در میان جوامع اقلیت در انتخابات و مبارزه انتقاد از خود را در دست زدن به مسائل اقلیت به عنوان شهردار South Bend. نوادا در نتیجه یک هشدار ثبت نام به عنوان او را به جلو هل می دهد به کارولینای جنوبی اولیه که در آن اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان سیاه و سفید هستند. یک پایان ناامید کننده وجود دارد می تواند قاطعانه شیرین کاری حرکت خود را قبل از سه شنبه مسابقات.

وجود دارد برخی از نشانه هایی که Buttigieg می تواند پیش آمده است از بایدن برای مقام دوم در نوادا: او علامت در نوادا نظرسنجی پس از قرار دادن در دوم فوریه. 11 نیوهمپشایر اولیه و گره خورده با ایالت ماساچوست الیزابت وارن در 14 ٪ در RealClearPolitics میانگین ملی در پای صندوقهای رای در روز جمعه. Buttigieg هدفمند مناطق روستایی در نوادا که در آن فرد رای نامتناسب وزن بیشتر نسبت به معرفی نمایندگان از پرجمعیت شهرهای لاس وگاس و رنو است.

قبل از رفتن به کارولینای جنوبی Buttigieg ساخت یک توقف در مرفه Arlington, Virginia, فقط در خارج از واشنگتن دی سی در روز یکشنبه — منطقه ای که در آن او لذت می برد بسیاری از پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اهدا می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>