برنی ساندرز اولیه و اصلی موفقیت کسب و کار جامعه فرسایش در مورد ضد نابرابری های اقتصادی سیاست های او را قهرمان اگر او برنده کاخ سفید و شروع به صحبت کردن در برابر او.

“من می ترسم در نهایت که طبقه متوسط و کسب و کارهای کوچک رنج می برند گفت:” تاجر کوچک جاش مالون که اختراع دسته O بالن یک دستگاه که پر 100 بالن با آب و روابط آنها را در عرض یک دقیقه.

مالون است که نه تنها در ارزیابی خود از Sanders. اکثر کسب و کار کوچک صاحبان نفع رئیس جمهور تهمت برنده کاخ سفید بیش از ساندرز آمده نوامبر 52 درصد به 48 درصد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط گالوپ و پردازنده پرداخت Square Inc. همین نظرسنجی نشان داد که کسب و کار کوچک صاحبان طرفدار سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در سر-به-سر matchup در برابر تهمت 52 درصد به 48 درصد.

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein شد اولین با مشخصات بالا تاجر در خارج از دروازه در چهار شنبه پس ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر به انتقاد از سناتور ورمونت. Blankfein توییتی که ساندرز “را به عنوان پلاریزه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن” و این که سیاست های خود را “خراب کردن اقتصاد ما.” او همچنین گفت که روسیه باید “با ساندرز این زمان در اطراف” اگر آنها می خواهند به “پیچ ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اعتراف کرد که او را به جای چهره بلومبرگ در ماه نوامبر نسبت به Sanders.

“رک و پوست کنده من ترجیح اجرا در برابر بلومبرگ از برنی ساندرز به دلیل ساندرز اتحاد پیروان واقعی که آیا شما آنها را دوست دارم یا نه, آیا شما با آنها موافق است یا نه” او گفت:.

در نوسان ایالت فلوریدا ساندرز از دست می دهد زمین در میان کسب و کار کوچک صاحبان هنگام مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها 40 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از او در حالی که رئیس جمهور برنده 60% با توجه به متفاوت مربع نظرسنجی.

برای مالون خود موضوع را با ساندرز است که افزایش مالیات او پشتیبانی می کند.

“این نوع از پول است و نه فقط نشستن در اطراف به تبدیل بیش; کردم آن را از جایی. آن را به تحت تاثیر قرار [اقتصادی] رشد,” او گفت: “من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی منابع برای به انجام رساندن برنامه های خود را بدون ضربه زدن به طبقه متوسط است.”

یک حساب از یک محافظه کار کارشناس بودجه نشان می دهد ساندرز اولویت هزینه اضافی $97.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت در طول دهه آینده. در مقايسه با دولت فدرال در حال حاضر پیش بینی شده به صرف $60.7 تریلیون بین در حال حاضر و در سال 2030 به گزارش دفتر بودجه کنگره.

گرت واتسون ارشد تحلیلگر سیاست در سمت راست از مرکز مالیاتی بنیاد گفت که ساندرز طرح در حال گرفتن توجه در کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران و دستیاران تعجب می کنم که اگر این طرح ها امکان پذیر است.

“وجود دارد نگرانی گسترده در مورد کل کارایی در هر بالقوه اثرات خاص هر پیشنهاد مالیات,” او گفت:, و اضافه کرد که “قطعا وجود دارد این است که توجه در تجمعی اندازه چه کسی مانند بهداشت ، ساندرز است که پیشنهاد می کند.”

برای کسب و کارهای بزرگ, انتقاد ساندرز خطرناک است زیرا می تواند عوارض جانبی تقویت او در مقدماتی حزب دموکرات. یک مثال اخیر چه اتفاقی افتاده که فوق العاده PAC دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل زد تبلیغ علیه ساندرز گفت که او نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ، مبارزات انتخاباتی خود گفت: آن مطرح شده بیش از 1.3 میلیون نفر به دلیل تبلیغ با توجه به نیویورک تایمز.

در یک نقطه خاص هر چند پاداش مخالف ساندرز است که ارزش در معرض خطر از دیدن یک حمله نافرجام است.

ویلیام Cohan, نویسنده پول و قدرت: چگونه گلدمن ساکس آمد به حکومت بر جهان و سابق سرمایه گذاری های بانک گفت که حمایت از ساندرز برای رئیس جمهور یک “پل بیش از حد” برای بسیاری از کسب و کار و مدیران وال استریت.

“من تا به حال بیش از یک دیوار خیابان مرد و بیش از یک مدیر عامل شرکت بگو نگاه ادوارد و الیزابت وارن — من نمی توانم وجود دارد. این پل بیش از حد’,” او گفت: در ظاهر در CNBC. “”من می توانید انجام دهید پیت [Buttigieg]. من می توانید انجام دهید [امی] Klobuchar و یا من می تواند انجام دهد بلومبرگ. من نمی توانم فراموش برنی یا الیزابت وارن و از این رو شیطان من می دانم که به همان اندازه که من از آنها بدم میاید از او بهتر است. او سیاست های اقتصادی, من زندگی می کنند با — من می تواند درهم و برهم کردن از طریق برای چهار سال دیگر.'”

دیوید مک اینتاش رئیس pro-سازمان کسب و کار, باشگاه, برای, رشد, گفت که آن را هنوز هم خیلی زود برای اکثر کسب و کار به واکنش نشان می دهند به چشم انداز ساندرز دولت اما است که بیشتر صحبت خواهد شد اگر آن را به نظر می رسد او در دوره نامزدی برنده. “اگر برنی به نظر می رسد او در حال رفتن به تبدیل شدن به نامزد در ماه ژوئن است که می تواند با قرار دادن ترمز در توسعه اقتصادی,” او گفت:.

علاوه بر مالیات های جدید, Sanders, پلت فرم همچنین شامل مدیکر برای همه رایگان کالج عمومی و فراگیر سبز جدید مقابله محیط زیست تعمیرات اساسی.

سابق مدیر عامل شرکت BP باب دادلی به تازگی CNBC گفت که ساندرز تغییر آب و هوا برنامه ریزی شده بود “غیر واقعی است.”

“آنها کاملا غیر واقعی ایده از پیچیدگی های جهانی انرژی سیستم” او به تازگی گفته CNBC.

ساندرز در پاسخ به این نظر توسط تویت که دادلی بود “غیر واقعی” فکر می کنم که سناتور اجازه می دهد سوخت های فسیلی شرکت های “برای از بین بردن این سیاره است.”

البته ساندرز وعده های انتخاباتی نیست ترجمه به طور مستقیم به قانون است.

“این تقریبا مانند آنچه که شما در حال دیدن از یک نامزد ریاست جمهوری است یک پیشنهاد باز گفت:” علامت گذاری Mazur سابق وزارت خزانه داری دستیار وزیر امور خارجه برای سیاست های مالیاتی در دولت اوباما و زمان مدیر بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. “من فکر می کنم شما جلوتر از خودتان کمی در تلاش برای حدس و گمان چه ساندرز دولت قادر خواهد بود برای به انجام رساندن قانونگذاری.”

این هفته در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز بالا کمپین نماینده اذعان کرد که ساندرز نمی قادر خواهد بود به تصویب تمام موارد در دستور کار خود یک نقطه است که می تواند تسکین ترس کسب و کار. به ویژه در نیویورک از حزب دموکرات اشاره کرد ساندرز ممکن است مجبور به سازش به جای اصرار بر مدیکر برای همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de