گروه های کسب و کار برجسته اقتصادی ممکن است تاثیر یک “stay-at-home” منظور

Michigan مجلسی, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت غنی Studley روز جمعه خواست رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به در نظر گرفتن یک “پناهگاه در محل” منظور تنها به عنوان آخرین چاره, نامه ای به فرماندار ساخته شده شنبه فاش کرد.

“کاملا رک و پوست کنده ما نگران آن است که نابهنگام و یا بیش از حد گسترده ای به منظور ایجاد غیر ضروری و آسیب طولانی مدت به میشیگان, اقتصادی, سلامت” این نامه به عنوان خوانده شده.

Studley گفت که همه کسب و کار نیاز به تعطیل به دلیل COVID-19.

“ما نمی توانیم خطر اختلال در زنجیره تامین و یا استراحت در چرخه توزیع,” او گفت:. “علاوه بر این بسیاری از کسب و کارهای غیر interruptible عملیات و این عملیات نیاز به محافظت می شود همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

در این نامه درخواست شده است که کسب و کار مجاز به باز بماند به جز برای کسانی که در معرض خطر هستند به کارکنان و یا عمومی است.

یک “در خانه ماندن” منظور فرض شده است که “اغلب اگر نه همه 877,000 کسب و کار در میشیگان باید بسته شود در حالی که یک انتخاب چند مجاز به باز بماند” نامه گفت.

“همانطور که ما را تماشا کشورهای دیگر سوار کردن این لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به جاده ما شاهد لیست های طولانی از برندگان و بازندگان در دستور اجرایی که غیر ضروری هستند و ایجاد چالش های بیشتری برای دولت به اداره” نامه منتشر شد شنبه ادامه داد.

اگر Whitmer تصمیم به منظور ساکنان به پناهگاه در محل Studley پیشنهاد و توصیه هایی که در ایالات متحده به اتاق بازرگانی تحویل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سندی K. Baruah, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دیترویت منطقه ای مجلسی توافق کردند که بسیاری از کسب و کار می تواند با خیال راحت در عمل توصیه می شود دستورالعمل.

Baruah گفت: در بیانیه ای که یک “پناهگاه در محل” سفارش می تواند در نتیجه “طولانی مدت زیان های اقتصادی است که مانع بهبود و یا می تواند مطرح مسائل ایمنی ناشی از عجله بسته شدن.”

اگر چنین منظور ساخته شده بود Baruah پیشنهادی دولت باید به کسب و کار به اندازه کافی زمان برای خاموش کردن و اجازه می دهد تا کم خطر ضروری کسب و کار پایبند به دستورالعمل های بهداشتی و باز بماند.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر تصویب اقامت در خانه سفارش موثر شنبه. New York, New Jersey, کالیفرنیا, و, کانکتیکات مشابه ساخته شده اند ،

Whitmer گفت: میشیگان نیست و در عین حال به دنبال آن عمل شده است.

میشیگان اعلام کرد حداقل پنج COVID-19 مربوط به مرگ و میر و 787 موارد مثبت از 6 بعد از ظهر شنبه.

بیش از 50000 نفر در زمینه بیکاری بین دوشنبه و سه شنبه افزایش 1,500 درصد از مقدار عادی در این زمان از سال است.

Whitmer نیز با صدور یک فرمان اجرایی امروز بستن مو, ناخن, برنزه و دیگر خدمات و گسترش کسب و کار دیگر ممنوعیت از طریق مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im