برنامه کسب و کار شاهد 105 درصد افزایش در زمان صرف شده در Q1 سال 2020: تنظیم گزارش

The other digital sectors which have also seen a rise is food and beverage (F&B), and gaming verticals.دیگر دیجیتال بخش های آن نیز دیده می شود افزایش است مواد غذایی و آشامیدنی (F&B) و بازی های عمودی.

برنامه کسب و کار دیده می شود 105 درصد افزایش در زمان صرف شده با 70% افزایش کاربران جدید در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان مخالف به مدت مشابه سال گذشته به عنوان در هر تنظیم سالانه برنامه روند 2020 گزارش. همچنین این گزارش چگونه درآمد نیز دیده می شود 75% سنبله به عنوان کاربران انتخاب کردن برای نسخه حق بیمه برای کمک به سهولت انتقال به کار از خانه.

علاوه بر کسب و کار دیجیتال دیگر بخش های آن نیز دیده می شود افزایش است مواد غذایی و آشامیدنی (F&B) و بازی های عمودی. بر اساس این گزارش, F&B برنامه را دیده اند 73 درصد افزایش زمان صرف شده با 21 درصد افزایش userbase به عنوان رستوران مجبور به نوبه خود به takeout-تنها. به عنوان مردم cooped تمام روز در خانه آنها در حال تبدیل شدن به بازی های آنلاین بازی سیستم عامل به نگه داشتن خود را سرگرم و اشغال شده است. از این رو با توجه به مستند های آنلاین, بازی سیستم عامل شاهد 47 درصد افزایش در زمان صرف شده و 75 درصد افزایش در userbase در Q1 سال 2020 در مقایسه با زمانی که به Q1 2019.

اخبار مرتبط

کاربران هنوز هم اقدامات مشابه در برنامه از جمله به طور متوسط کمی بالاتر از دو جلسه در روز به تان شدیدا در قابل پیش بینی امتیاز در سفر مشتری پل ثانیه مولر از بنیانگذاران و CTO, تنظیم, گفت:. “فراتر از این افزایش در نصب و جلسات این گزارش نشان می دهد کمی شواهد نشان می دهد که وجود دارد این است که یک تغییر اساسی در رفتار کاربر پس از نصب,” او اضافه شده است.

این گزارش همچنین میریزد نور در تفاوت بین پرداخت و آلی نصب به عنوان بازار به طور فزاینده رقابتی است. تعدادی از نصب از پرداخت منابع به میزان 30 درصد از کل نصب در سال 2019 از 24 درصد در سال 2018 است. علاوه بر این در این گزارش به بررسی زمانی که کاربران درگیر با برنامه عمودی در طول روز ارائه بینش به دوران اوج و پنجره فرصت برای فعالیت مجدد کمپین. به عنوان مثال e-commerce نرم افزار شاهد اوج جلسات هر دو در موقع ناهار بین ظهر و 2 ساعت و دوباره در شب بین 7 و 10 pm حسابداری برای یک چهارم از روزانه خود را در کل. به طور مشابه, F&B برنامه دیدن سنبله در استفاده بین 5 و 8 ساعت حسابداری برای 31 درصد از کل جلسات روزانه.

بازی, برنامه, از سوی دیگر نمی بینم تغییرات قابل توجهی در استفاده در طول روز است. بازی های گاه به گاه فعالیت را افزایش می دهد بین 12 و 4 بعد از ظهر اما این یک پرش از تنها 15 درصد است. در ضمن اوج در این بخش آمد و در 1 ساعت.

دفعات بازدید: همچنین: 5 راه covid-19 است که تأثیر چشم انداز دیجیتال: عیار هند

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im