لینکلن پروژه از یک دلار چند کمپین برای ارائه کنترل سنا به دموکرات ها با این استدلال که بازسازی حزب جمهوری خواه غیر ممکن است بدون فرار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “توانمندسازها” در کنگره است.

نصب دموکراتیک اکثریت در سنا به خصوص با جو بایدن در کاخ سفید می تواند منجر به حذف قانونی filibuster تسهیل تصویب مناجات طولانی-پی لیبرال اولویت است. اما ایران خودی و سابق جمهوری خواهان در پشت لینکلن پروژه هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, گفتن, پاداش بیشتر از خطرات اصرار دارد که پاکسازی “Trumpism” از حزب نیاز به یک ابهام پیام است که هر گونه وابستگی با رئیس جمهور یک گزاره از دست دادن.

“ما همیشه روشن در مورد ماموریت ما: از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن Trumpism و توانمندسازها,” Lincoln پروژه سخنگوی کیت ادواردز روز دوشنبه گفت:. “این افراد را نقض کرده اند هر حرف از سوگند خود هر ذره از وجدان خود.”

اما دیگر هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان انتقاد از این تلاش است. آنها توصیف لینکلن پروژه استراتژی به عنوان یک “به زمین سوخته” با رویکردی که به نظر می رسد بی طرفانه در حزب جمهوری خواه آینده. و آنها را نصیحت گروه برای cavalier در مورد انشعابات قرار دادن دموکرات ها مسئول خانه کاخ سفید به سنا و با فرمت دیوان عالی کشور نامزد.

“من به شدت با لینکلن پس از رفتن اوباما گفت:” راب Stutzman یک استراتژیست جمهوری خواه در کالیفرنیا که مخالف رئیس جمهور. “من این را تحسین مخالفت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن, من فکر می کنم آنها در سر خود را. اما آنها واقعا در مورد تلاش برای ایجاد یک مرکز-راست ایران.”

لینکلن پروژه با هدف قرار دادن حداقل شش جمهوریخواه امتیازهای با حمله به تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی با هدف افزایش دموکراتیک رقبا — بیش از اندازه کافی به upend ایران با سه صندلی اکثریت. در میان آنها عبارتند از جمهوریخواهان از جمله سناتور. کوری گاردنر از کلرادو, که, فلسفی و temperamentally هستند تز از مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دهنده نوع سیاستمدار محافظه کار که لینکلن پروژه فعالان ادعا می کنند آنها می خواهند به عقب مسئول حزب.

یک کهنه کار جمهوریخواه از عمل حمایتی از لینکلن پروژه تلاش اذعان کرد “پارادوکس” دنبال فردی گری از اوباما که در اداره عملی و hewed به ریگان-دوره اصول محافظه کار. “اما مگر اینکه شما یک توجهی را شکست و ثابت کند که دیگران می تواند تحت تاثیر بودن در مغلوب ساختن پیشی جستن قطار, پس از آن من مطمئن هستم که وجود دارد رفتن به یک فرصت واقعی برای بازسازی حزب جمهوری خواه” این عمل گفت.

دوم جمهوریخواه خودی که پشت لینکلن پروژه پیشنهاد به تلنگر سنا اذعان دموکرات ها ممکن است با تصویب یک لیست خشکشویی از مشکل قانون — ملی بهداشت و درمان دقیق آب و هوا و مقررات و افزایش مالیات ها به نام چند امکانات. اما اگر جمهوری خواهان در کنگره هستند نه برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن این جمهوری خواه خودی نگران این 2024 توافق اولیه ریاست جمهوری ممکن است تولید یک تخته سنگ از داوطلبانی که رقابت به بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما هرگز نمی تواند دوباره اجازه نامزدها بر این باورند که مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن راه را به او و یا او را خواه نامزدی” جمهوری خواه خودی گفت.

لینکلن پروژه تاسیس شد و توسط مجموعه ای از برجسته جمهوریخواه فعالان — برخی از کسانی که پس از ترک حزب — از جمله ریک ویلسون یک استراتژیست ایران در فلوریدا; Steve اشمیت مدیر کمپین جان مک کین در سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و جورج کانوی شوهر از کلیان کانوی یک مقام ارشد کاخ سفید مشاور.

این کمپین را به نیویورک راه اندازی شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو مقاله از استیضاح تایید توسط آمریکا.

به جز برای “aye” رای از سوی دیگر ، میت رامنی در ایالت یوتا هر جمهوریخواه طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن باعث لینکلن پروژه به حرکت علیه ایران در مجلس سنا است. تنها از طریق مجازات شدید از دست دادن گشتند می گویند این گروه و حامیان آن خواهد شد و عواقب حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق دیگر شمار مجادلات تلقی می شود به همان اندازه نابخشودنی آمار صفحه اصلی و تغییر رفتار دیگر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال حرکت به جلو است.

اما جمهوری خواهان گاهی انتقادی از رئیس جمهور و در غیر این صورت دلسوز به هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش می گویند که تلاش در معرض لینکلن پروژه به عنوان یک تقلب است. “برخی از این گروه ها در واقع واقعی جمهوری خواهان و محافظه کاران که نگران این جهت حزب” یک استراتژیست ایران گفت. “لینکلن پروژه فقط یک ساختگی نمای دموکرات ها.”

جیم تیغ کهنه کار جمهوریخواه از عمل گفت: یک تفاوت وجود دارد بین مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن و “کل کاپیتولاسیون” به دموکرات ها پیشنهاد شده توسط لینکلن پروژه.

“آن را نمی مربع در حال محافظه کار و یا یک جمهوری خواه در همه,” او گفت:. “این برای تلفن های موبایل مانند متنفر هستند نه تنها مصمم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها به طور کامل از دست رفته خود را سیاسی و قطبنمای اخلاقی و رفته پر کردن دیوانه لیبرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im