برگر کینگ دادن دور رایگان کودکان و نوجوانان در وعده های غذایی به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ تلاش

بurger شاه آغاز خواهد شد به دور بچه ها وعده های غذایی در فروشگاه های ایالات متحده در پاسخ به سراسر کشور شیوع کروناویروس با توجه به یک گزارش جدید.

خوزه Cil ارشد اجرایی از برگر کینگ شرکت مادر گفت: خبری بلومبرگ رستوران را به زودی آغاز خواهد شد ارائه دو وعده های غذایی کودکان و نوجوانان بالغ در هر وعده غذایی.

این پیشنهاد تنها مدرک معتبر برای سفارشات قرار داده شده از طریق مواد غذایی سریع غول نرم افزار تلفن همراه.

“ما از نزدیک کار با هر یک از ما franchisees” Cil گفت. “ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید. ما باید قوی سیستم حق رای دادن و بسیار قوی حق رای دادن مدل.”

در بیانیه ای که هفته گذشته کریستوفر Finazzo جمهور از برگر کینگ آمریکا مشخص شده این شرکت قصد دارد برای کمک به مردم آسیب دیده توسط ویروس.

“ما در حال صحبت کردن با دیگر رستوران های زنجیره ای در سراسر جهان به درک آنچه آنها در حال انجام است. ما رقابتی ترین برگر با نام تجاری بر روی این سیاره است. اما بار وجود دارد به نوبه خود به پایین کوره و مطمئن شوید که به عنوان یک رستوران و صنعت است که ما در حال یادگیری از یکدیگر” Finazzo گفت. “ما مشتاقانه منتظر ادامه به شما خدمت می کنند در رستوران ما و به انجام بخشی از ما به شما در حفظ و جوامع ما امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>