ملی ویتنام هانوی بزرگراه ثابت خواهد کرد که به توسعه بزرگراه از منطقه: ساعت مودی

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه گذاشته شد سنگ تهداب 296 کیلومتر-طولانی ملی ویتنام هانوی بزرگراه و گفت: آن را ثابت خواهد کرد که به توسعه بزرگراه از منطقه است.

بزرگراه را از طریق اوتار پرادش را Chitrakoot, Banda, همیرپور و جلون مناطق.

آن را پیوند ملی ویتنام هانوی منطقه در نظر گرفته می شود یکی از عقب مانده ترین مناطق کشور به سرمایه های ملی دهلی نو از طریق آگرا-لکنو بزرگراه و Yamuna بزرگراه.

“این پروژه را ملی ویتنام هانوی در مسیر توسعه آن را ثابت خواهد کرد که به توسعه بزرگراه های منطقه و قطعا تغییر زندگی مردم در کل این منطقه” نخست وزیر گفت: پس از تخمگذار پایه و اساس از این بزرگراه در اینجا با فشار دادن یک دکمه است.

“به آمده تا با هزینه ای در حدود 15,000 تومان کرور این پروژه را ایجاد هزاران فرصت شغلی و ارتباط مردم عادی با امکانات در شهرستانها بزرگتر,” او گفت:. می شود آن را ملی ویتنام هانوی بزرگراه Purvanchal بزرگراه یا پیشنهادی Ganga بزرگراه آنها تمام خواهد شد و افزایش اتصال در اوتار پرادش و افزایش کار راه مودی گفت.

یادآوری امور در ملی ویتنام هانوی منطقه در گذشته, او گفت:, “شما باید را دیده اند در دهه های گذشته چگونه در نام ملی ویتنام هانوی و کشاورزان بسته به ارزش هزار کرور روپیه اعلام شد اما کشاورزان بهره مند نیست.”

“اما در حال حاضر این کشور آمده است که فاز و تک تک paise رسیدن به آن حق ذینفع” نخست وزیر گفت.

مودی همچنین گفت: “یک ارائه 3,700 تومان کرور روپیه ساخته شده برای اوتار پرادش دفاع راهرو در این سال بودجه. این دو طرح (دفاع راهرو و بزرگراه) باید یک رابطه عمیق. این ملی ویتنام هانوی بزرگراه را به سرعت به Uttar Pradesh دفاع راهرو.”

بزرگراه خواهد بود مکمل گره از اوتار پرادش دفاع صنعتی راهرو اعلام شده توسط دولت مرکزی در مارس سال 2018 است. نخست وزیر همچنین راه اندازی 10,000 کشاورزان تولید کننده سازمان در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>