Bunching تا از انتشار به کمک سریع تر bounceback برای multiplexes: Alok Tandon, مدیر عامل, Inox اوقات فراغت

The industry is growing consistently at a CAGR of 10-11% for the past so many years, which underlines the strong foundations that it is built upon.صنعت در حال رشد است به طور مداوم در CAGR 10-11 ٪ برای بسیاری از سال گذشته که بر پایه های قوی که آن را بر ساخته شده است.

توسط Malini Bhupta

این مستند را مجبور multiplexes به پایین کرکره. Inox اوقات فراغت مدیر عامل شرکت Alok Tandon معتقد است که کسب و کار را بازگشت به حالت عادی هر چه زودتر بعد از, با تشکر از شور و شوق دوستداران سینما. در مصاحبه با Malini Bhupta, Tandon می گوید که Inox آماده است برای زندگی پس از مستند نه تنها فیلمهای منتشر شده, اما بهداشت و اجتماعی فاصله برنامه ای برای محافظت از علاقمندان به سینما. ویرایش گزیده ای:

اخبار مرتبط

چگونه می توانم به شما دیدن این همه گیر تأثیر فیلم نمایشگاه و سرگرمی, کسب و کار ؟
تاثیر قابل توجهی است با توجه به اینکه درآمد ما را به هیچ و ما نمی دانیم چقدر زمان همه گیر را به طور کامل ناپدید می شوند. اما ما از یک اعتقاد راسخ دارد که شور و شوق سینمای هند-عاشقان را کسب و کار و بازگشت به حالت عادی زودتر از بعد. صنعت در حال رشد است به طور مداوم در CAGR 10-11 ٪ برای بسیاری از سال گذشته که بر پایه های قوی که آن را بر ساخته شده است.

انتظارات از پایین لمس اقتصاد که در آن مصرف کننده را ترجیح می دهم به نگه داشتن تماس فیزیکی حداقل به خاطر ترس از گسترش ویروس از. آیا به نظر شما این اتفاق می افتد برای این فیلم کسب و کار بیش از حد ؟
بسیار جالب است که ما همیشه صحبت کردن در مورد سینما بودن اجتماعی مقصد و یک دیگ ذوب برای احساسات که در آن شما با دوستان و خانواده خود جشن می گیرند, خوردن, گرفتن سرگرم و بازگشت به خانه خوشحال است. اما در حال حاضر ما می دانیم که ما باید برای ما روایت شده است ،

چین بسته شده است multiplexes پس از بازگشایی آنها. آنچه که به احتمال زیاد در فروشگاه برای هند ؟
دولت ما انجام یک کار بزرگ در دست زدن به این وضعیت است. ما به دنبال همه دستورات از مقامات به عنوان و هنگامی که دریافت شده و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. البته ما کاملا انتظار به استقبال مهمانان ما به ما سینما اما تصمیم به دوباره باز خواهد بود به خوبی مطلع یکی پس از ascertaining زیست محیطی و همچنین جنبه های بهداشتی.

آنچه در مورد خط لوله فیلم ها و میله میله انتشار ؟ هنگامی که شما در حال انتظار برای دیدن برخی از باز کردن ؟
ما ممکن است چند نسخه bunching اما ما نمی خواهد ذهن چنین وضعیتی به عنوان این کمک خواهد کرد ما در تندرست سریع تر است. من مطمئن هستم که حتی تولید کنندگان به دنبال به جلو به انتشار فیلم های خود را در بهترین زمان ممکن است. این خط لوله به هر حال هیجان انگیز برای Q1 نیز برای Q2. Sooryvanshi و 83 همراه با YRF را Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar و چند زبانه انتشار Haathi صرف Saathi رانده شده اند. سلمان را Radhe و شهيد نیوجرسی نیز در آمده در برخی از نقطه از زمان. در هالیوود جبهه مولان باند فیلم هیچ وقت به مرگ سریع و خشمگین, 9, یک محل آرام 2 پیتر خرگوش 2 و Wonder Woman 2 رانده شده اند به تاریخ بعد.

چه نوع از محدودیت های شما با دیدن پست مستند?
ما می بینیم بسیاری از محدودیت با محوریت نیاز به حفظ اجتماعی فاصله.

آیا صاحبان مرکز گفت: در مورد اجاره اجاره?
در یک وضعیت شبیه به این جایی که درآمد کاهش یافت به صفر اولین چیزی که به ذهن می آید این است که کاهش هزینه و با اجاره یکی از ما عمده اقلام هزینه در سود و زیان آن را ضروری بر ما به این مسیر. ما در حال حاضر ابلاغ اهداف ما از استناد به “نیروی majeure’ بند برای تمام توسعه دهندگان.

چگونه از روش multiplex کسب و کار را تغییر دهید بعد از این همه گیر?
این شور و شوق و میل این صفحه تا به آزمون زمان ایستاده بود و دیده است از طریق بسیاری از مراحل دشوار در آن قرن سابقه. که تجربه بیرون رفتن برای یک فیلم با عزیزان خود نشسته و با هم لذت بردن از یک فیلم با کیفیت تصویر تیز و thumping صدا بی نظیر است. ما نمی بینیم کسب و کار در حال تغییر در همه.

چه مدل جدید آیا شما فکر می کنم کسب و کار نیاز به اتخاذ برای غلبه بر زمان ترس است که مصرف کنندگان را نگران?
از یک عملیات دیدگاه ما برنامه هایی برای استقرار راه های مختلف برای اطمینان اجتماعی فاصله. ما اجرا خواهد شد cross-تخصیص کرسی برای مهمانان ما ما برنامه های ما نشان می دهد در چنین شیوه ای است که هیچ دو فیلم intermissions رخ می دهد در همان زمان به طوری که مواد غذایی شمارنده و دستشویی نمی کنید شلوغ است. ما باید برای فروش کرسی های کمتری در یک نمایش به عنوان یک سرمایه گذاری موجودی برای به دست آوردن اعتماد مشتری.

چه پیشنهاد شرکت کنندگان مشترک با دولت برای خروج از مستند?
حمایت از دولت نیز بسیار مورد نیاز ما برای بیرون آمدن از این وضعیت است. روش Multiplex, انجمن هند نوشته شده به وزارتخانه های مربوطه و به دنبال حمایت در جبهههای مختلف. ما درخواست کرده اند برای حمایت مالی در قالب حقوق و دستمزد یارانه وام های بدون بهره برای مدت سه سال معافیت از مالیات و عوارض مانند GST نشان می دهد مالیات LBETs و مالیات بر املاک برای یک دوره یک سال چشم پوشی برق تقاضا حداقل هزینه برای یک سال و خودکار تمدید گواهینامه و مجوز برای یک بعدی سال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de