Pete Buttigieg در زمان واکسن اولیه او در رقیب جو بایدن برای شعار دولت اوباما پیروزی به عنوان اگر آنها خود را.

“به عنوان دستاوردهای دولت اوباما من زیاد توجه برای کسانی که دستاوردهای. منظورم این است که اگر شما نگاهی به آنچه رئیس جمهور اوباما قادر به انجام با دو نظر فوق العاده ای” سابق South Bend, ایندیانا, شهردار گفت: در یک MSNBC مصاحبه مجموعه به هوا پنج شنبه. “اما من فکر می کنم بخش عمده ای از این اعتبار برای دستاوردهای دولت اوباما تعلق دارند با رئیس جمهور اوباما.”

معاون سابق رئیس جمهور است که اغلب با اشاره به دستاوردهای زیر آخرین انتخابات ریاست جمهوری زمانی که این استدلال که چرا او باید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواستار آن “اوباما-بایدن دولت” یا ارجاع “باراک و I.”

بایدن انتخاباتی در پاسخ به Buttigieg نظر با اشاره به یک نقل قول که در آن اوباما درست قبل از او در سمت چپ در ژانویه 2017 گفت که بایدن است “بهترین معاون رئيس جمهور ما تا کنون دیده اند. و من هم فکر می کنم او شده است شیر از تاریخ آمریکا است. بهترین بخش این است که او هیچ جا به پایان رسید.”

Buttigieg آگهی در نتایج قسمی از روز دوشنبه آیووا دموکرات قفقاز اولین نامزدی مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در حالی که بایدن وقفه در مکان چهارم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de