کنگره همچنین سخنگوی تعجب اگر اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به نام اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath پس از روز حادثه فقط به عنوان شاه به نام ماهاراشترا سانتی متر پس از پلقر حادثه است.

ماهاراشترا کنگره در روز سه شنبه سوال ‘سکوت’ از دولت بی جی پی رهبران قتل
دو کشیش در بیسندا بزرگ منطقه اوتار پرادش است. این حادثه نیز نشان داد که وضعیت نظم و قانون در BJP حکومت دولت سقوط کرده بود گفت: ماهاراشترا کنگره سخنگوی Sachin Sawant. “در مورد مجازات از سه نفر از جمله دو sadhus در پلقر این ماهاراشترا دولت دستگیر 110 نفر و در سطح بالا درخواست دستور داده شده است,” او گفت:.

آن را به نور آمد بعد از آن که این حادثه صورت گرفت با توجه به شایعات در مورد دزد در منطقه رومینگ اما “هنوز هم مخالفان communalised حادثه به بدخیم ماهاراشترا دولت” Spike گفت.

اخبار مرتبط

“همان BJP در حال حاضر سکوت بیش از بلندشهر حادثه است. این نشان می دهد بی جی پی را دو برابر استاندارد و تلاش را به بازی سیاسی در طول coronavirus بحران است که زمینه صادر کند” او گفت:.

کنگره همچنین سخنگوی تعجب اگر اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به نام اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath پس از روز حادثه فقط به عنوان شاه به نام ماهاراشترا سانتی متر پس از پلقر حادثه است.

“چه تفاوت بین پلقر و بلندشهر قتل? متهم در بلندشهر حادثه تا به حال یک درگیری با sadhus. بودند sadhus ارائه حفاظت? چرا متهم نمی توقیف اولیه ؟ آیا این یک شکست اطلاعاتی دولت….شکست دولت
دولت؟” Spike گفت.

“آیا BJP تقاضا CBI کاوشگر? به دولت بی جی پی رهبران تقاضای استعفای تا وزیر درست مثل آنها خواستار استعفای ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر ؟ ” کنگره سخنگوی پرسید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im