ساختمان انعطاف پذیری برای سیستم مالی

به 0.75 درصد پوینت (ppt) مخزن کاهش نرخ دیروز یکی از بیشترین پس از سال 2008 در واکنش به بحران مالی جهانی که تا به حال دیده می شود سه 100 ppt کاهش در چهار ماه.

چشم انداز یک قبر رشد اقتصاد جهانی از افزایش بی سابقه مستندات و انزوا به تدریج قرار مهم اقتصادی ترین موتورهای جهان است. جهانی بانک های مرکزی باید پاسخ داد: اغلب دوباره بی سابقه ای در طول تکمیل شده توسط بزرگ اقدامات تسهیلی پولی. اقتصادی هند محیط زیست است که به شکل یک تلاقی چهار Cs: اعتبار COVID خام و اعتماد به نفس. دو هفته گذشته از ماه مارس بوده است به خصوص نهفته با گسترش و تعمیق مستند رد پای آن را تحت تاثیر قرار خواهد پرداخت معاملات اعتباری جریان و در نتیجه افزایش نوسانات بازار به نقطه شديد ثبات مالی عواقب.

اولین واکنش بانک مرکزی به کاهش سرعت به خصوص به عنوان یکی تیز و ناگهانی غیر منتظره ساخته شده از ترکیبی از عرضه و تقاضای محلی و دریایی و مالی و واقعی است که برای کاهش سیاست نرخ هر آنچه انتظارات در انتقال به میزان وام دهی. به 0.75 درصد پوینت (ppt) مخزن کاهش نرخ دیروز یکی از بیشترین پس از سال 2008 در واکنش به بحران مالی جهانی که تا به حال دیده می شود سه 100 ppt کاهش در چهار ماه.

اخبار مرتبط

این هم اولین اواسط نقد و بررسی چرخه سیاست قطع پس از MPC اعطای فعال شد. 1 ppt کاهش در نسبت ذخیره نقدی (CRR) نیز بیشترین از سال 2008 به آن اضافه شد یک آرامش بیشتر در مدیریت بانکی نقدینگی با کاهش در متوسط روزانه نگهداری تعادل است. شدت استفاده از lowcost با دوام نقدینگی را وادار به اعطای وام افزایش یافته است نسبت به مشوق در ماه فوریه در سیاست. پیشرفت فراتر از دراز مدت عملیات مخزن (LTROs) معرفی در فوریه سال 2020 سیاست, بررسی RBI معرفی شده برای اولین بار هدف قرار LTROs.در فوریه LTROs (مشابه قدر) بود که به طور ضمنی به معنای مشاهده با دیگر “انگیزه” را به قرض دادن به بخش های بزرگ به جلو ارتباط مانند مسکونی مسکن فروشی وام خودرو و غیره و تاکید کرد بخش مانند MSMEs.استرس در بخش افزایش یافته است multifold پس از آن و بیش از بلوکهای را تقریبا در هر بخش دیگر. این ضروری با هدف پایان-استفاده از lowcost نقدینگی به طور خاص در ابزار (درجه سرمایه گذاری (IG) اوراق قرضه و تجاری کاغذ) و حالت صدور (50% از اولیه صدور و بقیه از بازار ثانویه) و صادر کنندگان (از جمله NBFCs و MFs). وام دهندگان نیز در حال درآورده و دور از پارکینگ بودجه در RBI را معکوس مخزن راهرو با یک شود بالاتر 0.9 ppt برش در reverse repo rate. این کاهش نرخ و دیگر امکانات نقدینگی نیاز به احاطه در یک بسته از ماکرو و میکرو-مشخصاتش تسهیلات و نظارتی تحمل.

انگیزه ای برای بالا TLTRO drawals است که اجازه دسترسی به حساب این عنوان برگزار می شود به بلوغ (HTM) در نتیجه اجتناب از علامت گذاری به زیان بازار باید نوسان افزایش بیشتر و همچنین معافیت از بزرگ قرار گرفتن در معرض چارچوب است که محدودیت های وام و سرمایه گذاری فراتر از حد معینی. در گسترده تر اعتباری بوم همه وام موسسات مجاز شده است (توجه داشته باشید نه اجباری) اجازه می دهد تا moratoriums در پرداخت “اقساط” (یعنی هر دو علاقه و اصلی) در مدت وام forthree ماه و همچنین تاخیر در پرداخت بهره در سرمایه در گردش (WC) وام. توجه داشته باشید که این یک چشم پوشی تنها تاخیر. امید است که مستندات کار, کسب و کار و جریان های نقدی در حال بازسازی و وام amortisation پرداخت ظرفیت ترمیم اگر چه پرداخت خواهد شد که cumulated و بیشتر نیاز به گسترش بیش از سه ماهه آینده.

کمک برای MSMEs خاص ارائه شده است با افزایش WC قرعه کشی محدودیت با کاهش حاشیه و یا گسترش WC چرخه. خواهد این تسهیلات عمدتا به معنای IG اوراق قرضه و وام نمی تواند بیش از حد محدود? واقعی فشار در اعطای وام بود ظاهرا برای غیر سرمایه گذاری کاغذ درجه. این درست نیست. در هفته های اخیر سرمایه گذاران تبدیل شده بود مخالف به گرفتن خطر و حتی بالاترین کیفیت اعتباری اوراق قرضه. اوراق قرضه از برخی از بهترین امتیاز صادر کنندگان تجاری در غیر منتظره ای بالا گسترش می یابد; بخش عمومی نهادی دهندگان مجبور به لغو صدور با توجه به عدم علاقه و اشتراک. جدا از جنبه های منفی آشکار و استدلال در برابر RBI تبدیل شدن به یک بانک تجاری از آخرین رفت و آمد مکرر ضمنی امید است که حمایت برای بهتر امتیاز مقاله که به تدریج دید از ضعف های اعتباری به عنوان یخ می ریزید شاید با مدرج backstops و تضمین های ارائه شده توسط دولت عنوان شده است قبلا ارائه شده به NBFCs و آخرین مایل بودجه برای مسکونی املاک و مستغلات پروژه های. خواهد شد این اقدامات موثر باشد ؟ پس تقریبی شوک به یک در حال حاضر ضعف در سیستم اقتصادی بود, پزشکی و بهداشت عمومی بحران آن است که مناسب برای استفاده از این قیاس از یک تروما بیمار در بخش اورژانس. اولین کار این است که برای ایجاد ثبات در بیمار و سرسخت زخم.

تنها پس از آن در حال دارو برای افزایش سوخت و ساز بدن تقویت ایمنی و مقابله با عفونت ها آغاز شده است. قیاس است بنابراین مناسب است که فرماندار بیانیه شامل بسیاری از عبارات که جامعه پزشکی را تشخیص داده. اثر پاسخ سیستم به سیاست و به خصوص سیاست های پولی بستگی به ذینفعان درک از اعتبار مقامات’response توابع. در این زمینه فرماندار تاکید بر هدایت رو به جلو بود به خصوص قابل توجه است. در اصطلاح زودتر معرفی شده به بانک مرکزی ارتباطی با رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراقی RBI Governoremphasised به “نیاز به انجام هر کاری که لازم است برای محافظت از اقتصاد داخلی از این بیماری همه گیر”.

(نویسنده ارشد معاونت بازرگانی و اقتصادی پژوهش محور بانک. دیدگاه شخصی)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>