Budget 2020 India, Budget 2020-21بودجه 2020-21: یک طیف از تغییرات پیشنهاد شده در گمرک دامنه که شامل اقدامات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده از واردات خارجی موافقت نامه های تجاری با بازبینی گواهی مبدا قوانین.

توسط R Muralidharan

اتحادیه بودجه سال 2020 هند: در زمینه کاهش اقتصاد و تنش های اقتصادی آن بود و انتظار می رود که این بودجه را تمرکز بر روی اقدامات برای افزایش رشد و اشتغال و ارائه بسیار انتظار امداد رسانی به همه ذینفعان. با اقتصاد مبارزه برای احیای رشد آن شد و انتظار می رود که بودجه را معرفی اقدامات کلیدی برای تشویق مصرف و ترویج ” را در هند ابتکار این دولت است.

اخبار مرتبط

برای شروع با یک ویژه انگیزه ای شد بر روی کارت برای ترویج هند ساخت. فشار پیش بینی شده بود با ساخت راه جدید levy به نام “مرز تنظیم مالیات’. این پیش بینی به ارائه یک سطح میدان بازی برای تولید کنندگان داخلی با معرفی یک مخالف وظیفه واردات. به طور مشابه در این زمینه اختلاف در سازمان تجارت جهانی در رابطه با صادرات طرح های تشویقی ارائه شده توسط هند انتظارات پرواز برای یک جایگزین جدید سازمان تجارت جهانی-سازگار صادرات مشوق.

از GST نظر در حالی که طرح های جدید در دامنه GST شورای خاصی ترفند در چارچوب قانونی شد و انتظار می رود به عنوان مسیر شکستن اصلاحات است ومیگوید و نزدیک به سوی آن سومین سالگرد. این شامل مقدمه ای از مقررات سختگیرانه برای جلوگیری از تهدید شیوه های فاسد مانند صورتحساب جعلی و تقلبی بازپرداخت ادعا می کند. در برابر پس زمینه از بالا, انتظارات, بودجه پیشنهادی اعلام کرد از یک مالیات غیر مستقیم دیدگاه در انتظار خط.

به عنوان پیش بینی اصلاحات پیشنهاد شده در قانون گمرکی به ارائه افزایش “را در هند’ و ‘Ayushman بهارات’ طرح. این شاهد معرفی یک ‘سلامت cess’ در واردات برخی تجهیزات پزشکی. چنین فرایند نباید تحمیل شده بر دستگاه های پزشکی که معاف از پایه گمرکی. این فرایند خواهد بود وضع در نرخ 5 درصد در تجهیزات وارداتی به عنوان یک وظیفه گمرک برای ترویج تولید داخلی.

همراه با این, یکی دیگر از ابتکار عمل برای تحریک رشد در کار فشرده MSME بخش دیدم یک پیشنهاد برای افزایش حقوق گمرکی نرخ واردات کفش و مبلمان. به طور مشابه یک طرح فکر است به نورد به ارائه یک محیط مساعد برای تولید داخلی به طور خاص غذا به بازیکنان در زمینه تجهیزات الکترونیکی و تلفن های همراه و نیمه هادی. به جای یک مرز تنظیم مالیات بازپرداخت غیر معتبر برق وظیفه و مالیات بر ارزش افزوده سوخت به صادرکنندگان نیز تشکیل بخشی از بودجه طرح های پیشنهادی.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

یک طیف از تغییرات پیشنهاد شده در گمرک دامنه که شامل اقدامات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده از واردات خارجی موافقت نامه های تجاری با بازبینی گواهی مبدا قوانین. بیشتر برای جلوگیری از دامپینگ کالا به هند, اصلاحات پیشنهاد شده در مقررات اطراف ضد دامپینگ و حفاظت از وظایف. حرکت دیگری که دیده می شود به هدایت می شود در این جهت است که برداشت های مختلف گمرکی معافیت. وزیر دارایی نیز اعلام کرد که یک بررسی جامع در جریان است که باید نتیجه گیری در ماه سپتامبر سال 2020 است. این در نظر گرفته شده است برای محدود کردن معافیت در حال حاضر ارائه شده در گمرک قانون است.

از سوی دیگر GST قانون نیز در آغوش چند تغییرات. همانطور که پیش بینی مقررات حاکم بر جرائم و مجازات های مربوط به جعلی availment ورودی اعتبار مالیاتی بدون فاکتورها پیشنهاد شده است. در نتیجه از یک مالیات غیر مستقیم دیدگاه این بود که big-bang بودجه. با این حال این طرح در انتظار خطوط با تمرکز بر شناسایی مناطق.

نویسنده مدیر ارشد شرکت Deloitte هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im