Nirmala Sitharaman, India Inc, NBFC, NPA cycle, Crisil, share of GDP, corporate loan books, FPIبودجه 2020-21: وجود دارد هیچ نشانه ای هند شرکت خواهد سرمایه گذاری برای حداقل دو سال دیگر.

اتحادیه بودجه سال 2020 هند: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است اندرز هند Inc برای سرمایه گذاری است. که بلند است بپرسید در زمانی که وجود دارد کمبود نقدینگی و تقاضا است. پس از دولت است, آن نمی باشد بازپرداخت آن غرامت شرکت های بزرگ پول نقد جریان ديگر نه همه بانک ها باید سرمایه کافی در زمانی که NPA چرخه به پایان نرسیده و چند NBFCs در حال ورشکسته. اگر سال 2020 به یک turnround سال برای اقتصاد هند, پول چند برابر باید قرار داده به کار.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

اخبار مرتبط

اما دولت درآمد مجموعه خوشبین هستند و بیش از حد در مورد Rs1 لاخ کرور برای FY20—و مگر Vivad se Vishwas, آثار کمبود باقی خواهد ماند. بیشتر بانک ها باقی می ماند تمایلی به قرض دادن با وجود داشتن سرمایه و یا منابع برای انجام این کار به دلیل کیفیت از وام گیرندگان شرکت ها ضعیف است و همچنین به دلیل تقاضا برای اعتبار خاموش است. در Q3FY20 بزرگ وام دهندگان مانند بانک دولتی هند و PNB را دیده اند و عملا هیچ افزایش در وام شرکت کتاب; برخی گزارش کرده اند انقباض. بنابراین آنها وام به فرد یا خرده فروشی وام گیرندگان و خوشحال هستند به پارک برخی از Rs3.5 لاخ کرور با RBI.

تا مطمئن شوید که وجود دارد یک کلاچ قوی NBFC دهندگان رسیدن به مشتریان نمی شنود گذاشته شده توسط بانک و ممکن است آنها را به اندازه کافی نقدینگی به من قرض بدهید; سوال این است که آیا آنها را پیدا کنید به اندازه کافی خوب وام گیرندگان به طوری که برای محافظت از خود تعادل-ورق. همچنین Crisil روز سه شنبه قرار دادن یک مطالعه که گفت: وام ضرر و زیان در NBFCs و HFCs می تواند به افزایش 30-150 bps در ماه مارس سال 2020 بسته به کلاس دارایی; این در پشت 20-150 bps افزایش H1FY20. چه نگرانی آژانس اشاره می کند این است که حتی نسبتا امن تر دارایی—وام های خرده فروشی برای خانه ها و خودروها—که حساب برای بیش از نیمی از NBFCs دارایی های در حال دیدن وخامت بنابراین چالش برانگیز است که محیط اقتصادی است. وام بزرگتر زیان—آیا در بانک ها و یا NBFCs—نه تنها تضعیف سرمایه خود را, آن را به وام دهندگان بیشتر ریسک گریز. حتی نگرانی بزرگتر به عنوان Crisil شده است که slippages در عمده فروشی وام کتاب انتظار می رود به طور قابل توجهی به ویژه هنگامی که کتاب بیرون آمدن از توقف. NPAs, Crisil معتقد است می تواند پرش به دلیل رکود است صدمه زدن به کسب و کار. در حال حاضر NPAs در بخش املاک و مستغلات در حال برآورد افزایش به 3.3 درصد در سپتامبر 30, 2019, از 1.8% در ماه مارس 2019. یکی ممکن است استدلال می کنند که املاک و مستغلات و ساختار اعتباری تشکیل شده فقط 16 درصد از دارایی های غیر بانک ها در ماه مارس 2019. اما این است که خوب Rs3.8 لاخ کرور و در حالی که این نیست که همه این ممکن است به بد حتی 25 درصد لغزش خواهد بود به اندازه کافی به تشدید نقدینگی استرس است.

وجود دارد بسیاری از کسانی که می گویند هند را دریافت کنید بیش از سهم عادلانه خود را از خارجی جریان در سال 2020 و خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) قرار داده خواهد شد در نرخ های مبادله ای به هند سهام و بازار اوراق قرضه. آنها ممکن است, اما دوباره آنها را به خرید تنها به بهترین شرکت های که آنها انجام داده اند در چند سال گذشته است. این Sensex ممکن است ارسال شده دستاوردهای بزرگ اما 80 درصد از سهام بازار ارزش از دست رفته. این روند تغییر نخواهد کرد زیرا شرکت های کوچکتر بعید به پست های درآمدی قوی تا زمانی که اقتصاد در یک بسیار محکم با دوستاش. دولت ممکن است قادر به جذب منابع مالی خارجی اما به جای قرض گرفتن در ترازنامه آن ممکن است بهتر است برای جذب پروژه خاص بودجه. خالص خانوار صرفه جویی مالی در حال سقوط به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی هستند و دلیلی برای نگرانی است.

اما پول در جریان در بسیاری از شرکت ها امروزه ديگر; آنها eking کردن سود تا حد زیادی با کاهش هزینه ها. نگاهی به Q3FY20 شرکت نتایج نشان می دهد که چگونه درآمد به سختی در حال افزایش است; برای نمونه حدود 460 شرکت در این مانده اند, تخت, در سال در سال. به این دلیل است که هزینه شده است reined در لطف خوش خیم قیمت کالاها که سود عملیاتی بالا رفته است. خط پایین در بسیاری از موارد شده است شدیدا ضربه توسط پایین تر از نرخ مالیات بر اما کسانی مثل Bharti Airtel را گزارش کرده اند از دست دادن; در JSW Steel سود سقوط کرد و 80 درصد است.

وجود دارد هیچ نشانه ای هند شرکت خواهد سرمایه گذاری برای حداقل دو سال دیگر. اولین مروج لازم نیست که بیش از حد پول نقد یدکی برای قرار دادن در به عنوان سرمایه. این یک مشکل هرگز در گذشته به دلیل بیشتر از نه پروموتر سهام سهم از کل هزینه پروژه—یا انحراف جریان های نقدی از یکی دیگر از سرمایه گذاری به معنای به بازپرداخت وام. که ممکن است سخت به انجام امروز. کسانی که قادر به قرض دادیم و برداشت دارایی در M&A در بازار و یا از طریق IBC.

کوتاه نکته این است که بدهی پروفایل برای هند Inc نیست بهبود سرعت و حتی ممکن است بدتر حتی اگر رتبه بندی سازمان نمی خواهید ما را به می دانم. در حال حاضر چند شرکت توانائی به اهرم. در هر صورت هیچ عجله وجود دارد چرا که ظرفیت بهره برداری فرو ریخت به 69 درصد در ماه سپتامبر از 73.6 در ماه ژوئن با توجه به RBI را OBICUS بررسی. و امید کمی وجود دارد مصرف را انتخاب کنید تا در هر زمان به زودی پس از capex با رکود مواجه شده به مدت حداقل سه سال و چند شغل جدید ایجاد شده است. در مقابل با شرکت های مانند جت ایرویز تاشو تا شغل از دست داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی