Budget 2020 India, Budget 2020-21بودجه 2020-21:بخش عمومی وام دهنده بانک مرکزی هند در حال حاضر با توجه به افزایش حدود 1,500 تومان – 2000 کرور روپیه از طریق واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP).

توسط Ankur Mishra

بودجه سال 2020 هند: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز شنبه گفت که بخش عمومی بانک (PSBs) می تواند ضربه بزنید بازارهای سرمایه. FM گفت: چند در میان آنها (بانک) خواهد بود تشویق به رویکرد بازار سرمایه به افزایش سرمایه اضافی. او همچنین با اشاره در سخنرانی خود که دولت تا به حال تزریق در مورد `3.5 لاخ کرور روپیه از طریق سرمایه به PSBs تنظیم مقررات و رشد اهداف است. اما هیچ اطلاعیه بیشتر تزریق سرمایه ساخته شده در بودجه است. وزیر بعد از روشن گفت: “من نمی گفت من نمی خواهد به هر گونه پول برای recapitalisation… به عنوان و زمانی که نیاز وجود دارد و ما قطعا آن را در نظر بگیرند.”

اخبار مرتبط

بخش دولتی وام دهنده بانک مرکزی هند در حال حاضر با توجه به افزایش حدود 1,500 تومان – 2000 کرور روپیه از طریق واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP). Karthik Srinivasan, SVP & group, head, بخش مالی, رتبه بندی Icra گفت: “ما انتظار داریم بسیاری از PSBs به نوبه خود سود در FY21 و افزایش سرمایه از بازارهای خود را برای رشد مورد نیاز است.”

K جوزف توماس رئیس تحقیقات Emkay مدیریت ثروت گفت: FM تشویق بانک ها برای افزایش سرمایه از بازارهای نشانه آن است که سرمایه اضافی ممکن است از دولت مگر اینکه اورژانس وجود دارد که بانک ها قادر به دیدار با کفایت سرمایه هنجارهای.

برای حفاظت از بانک ها در برابر دارایی های غیر نمایشی (NPAs) از MSME بخش FM گفت که RBI شده بود نزدیک برای گسترش پنجره به بازسازی حساب تا مارس سال 2021. در سپتامبر 2019, Sitharaman خواسته بود بانک ها به اعلام تاکید کرد MSME وام به عنوان NPAs تا مارس سال 2020 است.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

در تلاش برای ارائه مالیات سود با ضرر و زیان برای soon-to-be-ادغام PSBs, Sitharaman پیشنهادی برای ایجاد اصلاحات لازم در درآمد مالیاتی عمل می کنند. در ماه اوت سال 2019 FM اعلام کرده بود که 10 PSBs خواهد بود amalgamated به چهار.

Tushar Sachade شریک – خدمات مالی PwC هند گفت: “در کنترل شما از دست دادن ضرر و زیان به عنوان نهاد است که از نو شروع, بنابراین دولت داده است آرامش به بخش عمومی بانک ها که در حال رفتن به در هم ادغام شدند و با توجه به آنها ادامه خواهد داد برای نشان دادن ضرر و زیان در کتاب های خود را از حساب و سود مالیاتی بهره مند شوند. حداکثر زمان به سود این سود با توجه به درآمد-مالیات بر عمل است و هشت سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de