Budget 2020-21: On the Budget, Sitharaman said several novel measures have been initiated to address the demand side and allocations have been made to enhance consumption.بودجه 2020-21: در بودجه Sitharaman گفت: چندین رمان اقدامات آغاز شده به آدرس طرف تقاضا و تخصیص داده شده است به منظور افزایش مصرف است.

اتحادیه بودجه سال 2020 هند: یک روز پس از تصمیم بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta دس به دنبال کاستن ترس از بودجه پیشنهادی در مالی لغزش باعث افزایش فشارهای تورمی وزیر دارایی Nirmala Sitaraman تصریح کرد: روز یکشنبه که بودجه FY21 نشده نقض انضباط مالی.

پرداختن به یک جمع نمایندگان صنعت در حیدرآباد او گفت: “ما واقعا نمی نقض FRBM. ما رفته اند و نه عجیب و غریب بر روی آن. ما نگه داشته اند انضباط مالی است که یک USP برای هر دو اتل بیهاری واجپایی و نارندرا دولت است.”

اخبار مرتبط

صحبت با خبرنگاران در کنار Sitharaman پس از جلسه RBI هیئت مدیره در دهلی نو در شنبه داس هم تا به حال گفت: دولت تا به حال تا حد زیادی باقی مانده است و در کسری نقشه راه تعیین شده توسط FRBM عمل می کنند.

تصدیق کرد که FM تا به حال واقعا تسلیم به وسوسه برای راه اندازی یک محرک های مالی به پمپ نخست اقتصاد سابق RBI فرماندار D Subbarao نوشت: در هند اکسپرس در فوریه 12, ” مدت طولانی است که شناخته شده است که درست کسری مالی بالاتر از آنچه که دولت در این کتاب نشان می دهد. به اعتبار وزیر دارایی در زمان یک گام به سمت شفافیت با اعتراف به خارج از ترازنامه استقراض از 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی برای هر دو زمان و مالی آینده سال — تصدیق کرد که کسری مالی واقع می شود بالاتر از 4.6 درصد و 4.3 درصد از تولید ناخالص داخلی بود. این است که در حال حاضر بیش از حد. اضافه کردن به این غیر واقعی پیش بینی رشد درآمد اتلاف سرمایه و درآمد حاصل برای سال آینده است و ما باید یک برنامه به طور بالقوه ناپایدار وضعیت مالی. هر محرک در بالای این شده اند که به وضوح بی جا و برای بسیاری از دلایل”.

استناد به یک فرار بند بودجه برای FY21 پیشنهاد به باد مالی کسری بودجه 50 اساس امتیاز برای این سال مالی و بعد به 3.8 درصد و 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی به ترتیب در میان یک کاهش شدید در نرخ مالیات شرکت های بزرگ و کمبود درآمد mo-تا پس از گسترده تر اقتصادی.

در بودجه Sitharaman گفت: چندین رمان اقدامات آغاز شده به آدرس طرف تقاضا و تخصیص داده شده است به منظور افزایش مصرف است.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

او گفت: سرمایه-تاکید MSMEs ارائه شد شرایط و ضوابط وام های خود را از طریق بانک مربوطه و با توجه به آنها بیشتر سرمایه در گردش.

در GST او گفت: از آوریل 1 “رژیم ساده” آغاز خواهد شد همچنین به سهولت مشکلات فنی اگر هر (با تشکر از جدید ساده ماهانه می گرداند). او پرسید: هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم برای رسیدن به مردم و روشن شدن شک و تردید است.

او همچنین گفت: دولت در تلاش است به منظور کاهش وابستگی به صنعت داروسازی در ماده فعال دارویی (APIs). “ما در یک نقطه از زمان غالب تولید کنندگان از API. امروز ما نمی هر یک از آنها را به سمت چپ. دولت البته هزینه های زیادی از زمان در مورد چگونه ما می تواند به تشویق تولید API… بنابراین برخی از کار می گذرد تا حدودی پرداختن به این موضوع است.” آن است که یاد گرفتیم که دیدار برنامه ریزی شده است برای فوریه 18 داروسازی با نمایندگان به بحث در مورد پیامدهای بودجه و اثر واردات از چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im