Budget 2020 India, Budget 2020-21بودجه 2020-21: از مجموع اتلاف سرمایه هدف از Rs 2.10 لاخ کرور دولت با هدف بالا بردن 90,000 تومان کرور روپیه از لیست LIC و سهام خود رقت در IDBI بانک در بعد مالی.

بودجه سال 2020 هند: اگر بودجه FY21 اهداف درآمد به نظر می رسد دلهره آور در طول دوره از سال, دولت می تواند گزینه ورزش از overachieving خود را در حال حاضر بالا اتلاف سرمایه هدف از Rs 2.1 لاخ کرور برای مالی توسط تخلیه تا 10 درصد از سهام خود در LIC, منابع رسمی نشان داد.

با یک شرکت ارزش روپیه 36 لاخ کرور روپیه 10% IPO توسط دولت-اجرای بیمه گر می تواند به تنهایی قادر می سازد که دولت به پیش افتادن از اتلاف سرمایه هدف توسط یک حاشیه گسترده ای.

اخبار مرتبط

فعلی قانون تصریح می کند که حداقل 10 درصد از سهام پروموتر به offloaded: پس مثال اگر چه دولت می تواند به دنبال معافیت از این قانون به رقیق کمتر در LIC, باید آن را کشف کنند که این امر می تواند بیش از حد بزرگ برای بازار برای جذب در یک بروید گفت: منبع.

اما هنگامی که درباره کوانتومی از سهام دولت رقت در LIC, سرمایه گذاری, وزیر راجیو کومار گفت: FE که وزرا هیئت مدیره به زودی به یک تماس نهایی در مورد این موضوع. اما این احتمال وجود دارد که این لیست می تواند اتفاق می افتد در نیمه دوم از بعد مالی به روش های مختلف — از جمله استخدام یک مشاور برای این ورزش سفت کننده تا دقیق ارزیابی بیمه و غیره —را به پیچیده می شود تا قبل از آن, او اضافه شده است.

از مجموع اتلاف سرمایه هدف از Rs 2.10 لاخ کرور دولت با هدف بالا بردن 90,000 تومان کرور روپیه از لیست LIC و سهام خود رقت در IDBI بانک در بعد مالی. اما در مورد دیگر آن اتلاف سرمایه برنامه (مانند هوایی هند فروش و یا حتی IDBI سهام فروش) آیا تحقق آن می تواند همیشه پاییز پشت در LIC برای بالا بردن مقدار مورد نظر گفت: این منبع به نقل زودتر.

دولت تعیین کرده است یک رکورد اتلاف سرمایه هدف از `2.1 لاخ کرور برای FY21 برابر فقط 65,000 تومان کرور روپیه در این سال است. حتی آن FY21 ناخالص درآمد مالیاتی, رشد, هدف از 12 درصد مشاهده شده است به عنوان خوش بینانه با توجه به این که تولید ناخالص داخلی اسمی گسترش است و ثابت فقط در 10%.

زندگی شرکت بیمه عمل خواهد شد که به اصلاح و به منظور تسهیل آن, فهرست دارایی وزیر گفت. این وزرا هیئت مدیره را تشکیل می دهند حداقل اعضای این گروه ها از سرمایه گذاری و مدیریت دارایی و خدمات مالی و, او گفت:.

اظهار نظر در IDBI بانک کومار روشن ساخته است که در حالی که دولت می خواهم به فروش کل آن باقی مانده سهام که در (46.5%) آن را نمی خواهد خواست LIC به فروش سهام خود در بدهی مملو از بانک. هر گونه تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط LIC او اضافه شده است.

به طور جداگانه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman پیشنهاد کرد که حتی پس از پیشنهاد لیست LIC هنوز هم باقی می ماند یک بخش عمومی شرکت و دارندگان سیاست نیاز به ترس نیست برای از دست دادن ضمنی حاکمیت تضمین در محصولات خود را.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

دارایی گفت: “فهرستی از LIC را در شفافیت بیشتر و همچنین مشارکت عمومی; آن را نیز تعمیق بازار سهام.

“لیست شرکت ها در بورس رشته یک شرکت فراهم می کند دسترسی به بازارهای مالی و آنلاک ارزش آن است. آن را نیز می دهد فرصت برای سرمایه گذاران خرده فروشی برای شرکت در ثروت بنابراین ایجاد شده است. دولت در حال حاضر پیشنهاد به فروش بخشی از برگزاری آن در LIC توسط راه اولیه ارائه عمومی (IPO),” وزیر دارایی گفته بود: در بودجه گفتار.

LIC است که این کشور بزرگترین بیمه گر است که کنترل بیش از 70 درصد از سهم بازار. این سهم بازار 76.28% در تعدادی از سیاست و 71 درصد در سال اول حق بیمه. آن را نیز ترویج IDBI بانک به دست آورد سهام کنترل از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im