بودجه 2020-21: Nirmala Sitharaman خدمت کرده بود به عنوان وزیر دفاع در دوره اول از مودی دولت است.

بودجه سال 2020 هند: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه به دنبال کم ارزش کردن ادعای داده fudging توسط دولت گفت: دولت مخفی نیست هر شماره. “هیچ منابع قطع شده پایین برای هر کسی اما من آرزو می کنم برای اطمینان از همه اعضای شرکت کننده در این بحث که دولت مشتاق به همکاری با همه است و ما می خواهیم اقتصاد را به چهار نعل رفتن,” Sitharaman گفت: پاسخ دادن به بحث در مورد بودجه اتحادیه 2020-21 در Rajya سبها.

بدون نام بردن از رهبر کنگره P چیدمبرم او در زمان وزیر دارایی سابق خود که از اظهارات رئیس دفاع کارکنان باید به شدت اعتراض به کاهش بودجه تخصیص برای دفاع بخش است که حزب خود را در حمایت خود را.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در مورد قبلی UPA دولت Sitharaman گفت: “کل وزارت دفاع بود فلج دفاع از هند بود فلج آنها تجهیزات و نگاه در راه ضد گلوله لباس در دسترس نیست”.
“آنچه در مورد هواپيمايی? چرا آنها آن را خرید؟. بنابراین داشتن فلج دفاع از هند آن است که بسیار عجیب و غریب است که یک وزیر سابق می خواهد وزارت دفاع در اعتراض به. من شوکه شده در راه است که در آن حکومت است که درمان می شود,” او گفت:.

در حاشیه پیاده روی دفاع از بودجه افزایش یافته بود به تومان 3.37 لاخ کرور برای 2020-21 برابر سال گذشته Rs 3.18 لاخ کرور وجود انتظارات به طور قابل توجهی بالاتر تخصیص به سرعت مسیر طولانی در انتظار نوسازی نظامی تلاش.

Sitharaman خدمت کرده بود به عنوان وزیر دفاع در دوره اول از مودی دولت است. صحبت بر اتهامات و سوالات مطرح شده در اطلاعات و حساب fudging توسط دولت او برجسته است که بین سالهای 2005 و 2006 و 2010-11 هر سال وجود دارد صدور نفت اوراق قرضه.

سازمان دیده بان ویدئو: مدیر عامل KONE آسانسور Amit Gossain گفت: بودجه ارائه شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است aspirational مراقبت و ll برای توسعه اقتصادی است.

او اظهار داشت که دولت مودی است fudged هر حساب. “کل نفت اوراق قرضه صادر شد Rs 1.4 لاخ کرور یا 1.9 درصد از تولید ناخالص داخلی. حتی امروز ما پرداخت سالانه 9,900 تومان کرور روپیه در این اوراق قرضه به عنوان مورد علاقه. “اشکالی ندارد دولت وام گرفته و ما مجبور به پرداخت بهره. قابل درک باشد. دولت مسئولیت در روغن یارانه چیزی است که همه ما باید برای دیدن که ما در حال صحبت کردن به fudging حساب” Sitharaman توضیح داد.

او گفت: دولت مسئولیت در روغن یارانه منتقل شد به نفت شرکت های بازاریابی در طول UPA حکومت به طوری که کتاب های خود را به نظر می رسد خوب است و آنها لازم نیست که بیش از حد از بیش از حد. بین 2012 و 2013, سرمایه گذاری خارجی ثبت شده منفی 36 درصد رشد به وزیر گفت: “به معنای واقعی کلمه سرمایه گذاری مستقیم خارجی فرار از این کشور است. و این است که صالح پزشکان نگه داشتن اقتصاد با هم”.

با اشاره به کسری مالی داده و او اظهار داشت که تحت نخست وزیر نارندرا رهبری انضباط مالی حفظ شده است همه را از طریق. او خواندن مالی کسری اعداد بین 2014-15 تا هزینه های بودجه 2020-21 به اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su