Budget 2020, India Budget, FM Nirmala Sitharaman, goods and services tax, GSTپاسخ به یک بحث در بودجه برای 2020-21 در Lok سبها, Sitharaman گفت: دولت تمرکز بر تمام چهار کلید موتورهای.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه اظهار داشت که اقتصاد نیست در مشکل و با اشاره به هفت شاخص از جمله افزایش اخیر در کالا و خدمات مالیات (GST) مجموعه سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) فارکس ذخایر و تولید صنعتی—نشان می دهد که “شاخه سبز” از بازیابی قابل مشاهده هستند. پاسخ به یک بحث در بودجه برای 2020-21 در Lok سبها, Sitharaman گفت: دولت تمرکز بر تمام چهار کلید موتورهای خصوصی سرمایه گذاری و صادرات و خصوصی و همچنین مصرف عمومی — پمپ-نخست اقتصاد و نه فقط رسمی هزینه های.

تماشا کنید: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

اخبار مرتبط

رشد اقتصادی برآورد شده است به آمار هفت سال اخیر از 5.7% (بر پایه تجدید نظر) در FY20. بازارهای سهام در حال, خوش بین, با Sensex به دست 5.6% از مارس 2019. ماهانه GST mop-تا بیش از حد Rs 1 لاخ کرور شش بار در مالی جاری با اوج تومان 1.1 لاخ کرور روپیه در ماه ژانویه است. این نشان می دهد افزایش فعالیت های اقتصادی گفت: در حالی که مثال های مختلف طرح های گرفته شده توسط دولت برای بهبود رشد اقتصادی و رفاه عمومی است.

جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در نیمه اول این سال مالی شروع به پریدن کرد از 15 ٪ در سال در سال به $26.1 میلیارد دلار با توجه به DPIIT داده است. به طور مشابه, خالص, خارجی, نمونه کارها سرمایه گذاری جریان افزایش به $12.6 میلیارد دلار در آوریل-نوامبر دوره از $ 8.7 میلیارد سال قبل است. FM نیز تراوش اعتماد به نفس است که این خبر از پیشنهاد سرمایه گذاری Rs 103 لاخ کرور بیش از یک دوره شش ساله از طریق FY25 تحت ملی زیرساخت های خط لوله خواهد کمک به جلب بیشتر سرمایه گذاری مستقیم خارجی در پروژه های مختلف.

ذخایر ارز خارجی بود در $466.69 میلیارد دلار به عنوان از ژانویه 24 در مقایسه با $413 میلیارد دلار در پایان سال مالی. “این نشان دهنده افزایش اعتماد به نفس در اقتصاد هند,” او گفت:.

صنعتی رشد بیش از حد است شاهد بهبود شاخص تولید صنعتی داشتن تبدیل مثبت با 1.8 درصد افزایش در ماه نوامبر پس از سه ماه متوالی انقباض. شاخص مدیران خرید (PMI) برای تولید مقیاس نزدیک به هشت سال اوج در ماه ژانویه و خدمات شروع به پریدن کرد به هفت سال ، Sitharaman همچنین با اشاره بدتر کلان-اصول اقتصادی در طول UPA عصر به potshot در وزیر دارایی سابق و ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم برای اخیر خود گفته است که اقتصاد این است که “شدیدا نزدیک به سقوط است و حال با حضور بی کفایت پزشکان”. در طول مودی دولت تصدی (پس از FY15), کسری مالی است در محدوده 3.3 درصد و 4.1 درصد از تولید ناخالص داخلی برابر 4.5-6.6% بین FY09 و FY14. “این اتفاق حتی زمانی که اقتصاد با مدیریت صالح, دکتر,” او گفت: sarcastically.

در پاسخ به انتقاد که بهبود اقتصادی است که توسط رهبری فقط هزینه های دولت گفت: اقدامات مختلف–از جمله کاهش شدید در نرخ مالیات شرکت حذف توزیع سود سهام و مالیات و کاهش GST نرخ برای وسایل نقلیه الکتریکی اصلاحات به عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد (IBC) برای سریع تر دفع موارد و ادغام 10 بانک به چهار برای ایجاد اندازه و مقیاس–همه با هدف فعال کردن تمام چهار رشد به ویژه سرمایه گذاری خصوصی را به آتش کشیدند. برای افزایش روستایی مصرف دولت افزایش یافته است
حداقل حمایت قیمت از کلید در محصولات, او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su