بودجه سال 2020 انتظارات: مودی دولت باید برخی از دراز مدت شرط در آموزش و پرورش

budget 2020 expectations, india budget 2020 expectations, union budget 2020 expectationsبودجه اتحادیه 2020: در مقایسه با دیگر کشورهای BRIC هند را صرف آموزش و پرورش به عنوان یک به طور کلی درصد از بودجه abysmally کم است. هند ایستد و در 3 درصد صرف در مقایسه با چین را 4 درصد و برزیل با 5.9 درصد و روسیه 4.1%.

بودجه سال 2020 دارای اهمیت به چند دلیل. زمان بندی به گونه ای است که دولت تحت هیچ انتخاباتی فشار است. هند تنها چند سال به دور از تعهد ساخته شده توسط جناب نخست وزیر برای ساخت هند 5 تریلیون دلار اقتصاد است. آموزش و پرورش در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم در ساختمان های بلند مدت انتخابات سرمایه و با یک چشم بر 2024, دولت باید برخی از دراز مدت شرط در آموزش و پرورش است.

در مقایسه با دیگر کشورهای BRIC هند را صرف آموزش و پرورش به عنوان یک به طور کلی درصد از بودجه abysmally کم است. هند ایستد و در 3 درصد صرف در مقایسه با چین را 4 درصد و برزیل با 5.9 درصد و روسیه 4.1%. هند باید خود را افزایش می دهد هزینه های آموزش و پرورش است. آن را نیز باید reallocate برخی از آن موجود صرف مربوطه و بالا تاثیر مناطق.

اخبار مرتبط

سازمان دیده بان بودجه سال 2020: بالاتر تخصیص به NREGA بیشتر پول در دست فقیر روستایی

یک همبستگی قوی وجود دارد بین یک ملت نوآورانه قابلیت و رشد آن است. با توجه به پیشتاز ایالات متحده به منزله 55 درصد سهم جهانی بازار سهام capitalisation, در حالی که هند سهم ناچیز 1%. با توجه به داده های اخیر از مورگان استنلی اکثریت امروز بالا 10 شرکت های آمریکایی (توسط بازار سهام درپوش) شد و در بالای لیست 10 از 10 سال پیش. این شرکت ها رشد اقتصاد آمریکا هستند زیرا چراغ از نوآوری است. در هند اکثریت از بزرگترین شرکت همه مقلدان و سریع پیروان غربی نوآوری مدل. حکم روشن است – سیستم آموزش و پرورش هند به تمرکز بر ایجاد مهارت در خلاقیت و نوآوری. به رسمیت شناختن این, نخست وزیر, Narendra Modi, در 3rd ژانویه, نام دانشمندان جوان از هند به “نوآوری و ثبت اختراع تولید و رونق”

در اینجا توصیه من برای تقویت بخش آموزش و پرورش.

تغییر نحوه آموزش و یادگیری انجام شده است در K-12 بخش معرفی روش های تدریس مترقی مانند یادگیری مبتنی بر حل مسئله تحقیق مبتنی بر آموزش و یادگیری تجربی. این روش کمک به ایجاد مهارت های نوآوری پیچیده و حل مشکل, مهارت های فردی, رشد طرز فکر و انعطاف پذیری است. این مهارت ها را افزایش زندگی ‘تاثیر’ هند را به جوانان و نسل های آینده است. ملی دستور که معلمان نمی خواهد سخنرانی برای بیش از 50 ٪ از زمان کلاس درس و به جای تدریس خواهد شد با استفاده از روش های تدریس مترقی کمک خواهد کرد. دولت نیاز به همکاری با بخش خصوصی برای ایجاد یک نسل جدید از موسسات آموزشی و برنامه های.

معرفی دوره های جدید برای صنایع مرتبط از آینده

ما درسی است که بیش از حد در محتوا و منسوخ شده است. منسوخ شده بخشی از برنامه درسی نیاز به جایگزین دوره های جدید که شامل هوش مصنوعی mit media lab, cloud computing, رباتیک, محاسبات کوانتومی و غیره. بیش از حد محتوا در برنامه درسی نیاز به برداشته شود بنابراین معلمان می توانند به جای صرف زمان در توسعه زندگی تاثیر مهارت های.

تغییر فرایند ارزیابی در سیستم آموزش و پرورش هند

‘آنچه مورد بررسی است و در نهایت تدریس’. دولت نیاز به تغییر موجود در سیستم ارزیابی و معرفی یک موضوع بر اساس سیستم ارزیابی که در آن زندگی تاثیر مهارت های اندازه گیری می شوند. حداقل 33 ٪ از ارزیابی وزنها باید محفوظ است برای چنین مهارت. امتحانات ورودی کالج نیاز به اصلاح شامل ارزیابی این مهارت های حیاتی.

فن آوری برای ایجاد آموزش پیشرفته سیستم های مدیریت

پیچیده و هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری سیستم های مدیریت (LMS) باید مستقر در سراسر مدارس در کشور است که می توانید با دقت اندازه گیری که آیا برش لبه افراد و زندگی تاثیر مهارت های در حال تدریس و یاد گرفتیم. این سیستم ها نیاز به دقت گزارش تاثیر بهبود به منطقه آموزش و پرورش افسران. داده های زمان واقعی در سراسر منطقه از سراسر کشور می توان مقایسه و تقابل به طوری که روش های تدریس را می توان تغییر و بهبود به طور مداوم.

کمیسیون پژوهش و مطالعات

با تغییر شغل چشم انداز و الزامات پیشگام تجربی مطالعات تحقیقاتی نیاز به سفارش با به کارگیری سازمان های معتبر. این تحقیق نیاز به بررسی هر دو سنتی و روش های تدریس مترقی از نظر تاثیر خود را در توسعه زندگی تاثیر مهارت های.

با ساخت این تغییرات دولت می تواند کمک به درک ما جمعی رویای تبدیل هند پس از آن می تواند تبدیل به یک ابتکاری ابرقدرت.

(نویسنده است Sandeep Hooda, Co-Founder, Vega مدارس. گلزنی شخصی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر