بودجه سال 2020 هند: توجه داشته باشید مشابه وجود دارد بسیاری از طرح های پیشنهادی که در ساخت اهمیت دولت و از آن انتظار می رود توانایی ایجاد تحول و تغییرات.

بودجه اتحادیه 2020: این بودجه سخنرانی وزیر دارایی شد یکی از طولانی ترین در تاریخ معاصر است. قبلی بودجه سخنرانی در ماه جولای سال گذشته در حدود 11,000 کلمات. این یکی بیش از 13000.

بخشی از سخنرانی رفت از 8,000 کلمات 9,000. قسمت B رفت از 3000 به 4000. این نشان از اهمیت نسبی نسبت به برنامه ها و طرح های دولت و تغییر مالیات سازه. FM را تصویری تصویر از دسته گل های دولت طرح های برگزار شده توسط دو دست مراقبت از حکومت و بخش مالی را تقویت کار مورد نیاز در ساختمان و unclogging لوله کشی از BFSI بخش.

اخبار مرتبط

وجود دارد بسیاری از طرح های پیشنهادی که برای ساخت در دستور کار آزادسازی و خصوصیسازی چنین به عنوان پیشنهاد ارائه عمومی اولیه (IPO) از شرکت بیمه زندگی (LIC) امکان تأمین منابع برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در آموزش و پرورش corporatisation و مثال از یک پورت مربوط به بخش خصوصی در چهار ایستگاه redevelopments و بسیاری از قطار دلگرم کننده سیگنال برای خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) برای سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بزرگ (از 9 درصد به 15 درصد از برجسته اوراق قرضه) و به ثروت مستقل بودجه (SWF) به سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

این افزایش میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی به $284 میلیارد بیش از FY2014-19 از 190 میلیارد بیش از FY2009-14 برجسته شد. در سراسر نرم و سخت زیرساخت های, از این رو, “آن را به معنی بازده بیشتر فضا برای فعالیت بخش خصوصی”. آن جالب خواهد بود به مشاهده که چگونه بسیاری از منابع مالی برای چنین طرح های تکامل می یابد بین محلی و خارجی در طول سال به خصوص به عنوان محلی صرفه جویی مالی آغشته اند در طول چند سال گذشته حتی به عنوان فضایی برای بودجه خارجی باز است.

سازمان دیده بان ویدئو: آنچه که در بودجه اتحادیه از هند ؟

توجه داشته باشید مشابه وجود دارد بسیاری از طرح های پیشنهادی که در ساخت اهمیت دولت و از آن انتظار می رود توانایی ایجاد تحول و تغییرات. Kisan راه آهن Krishi UDAN خورشیدی در شبکه های آیش و راه آهن سرزمین های جال Jeevan ماموریت بهارات خالص ODF+ پنج جدید, شهرهای هوشمند, صد, جدید, فرودگاه, در میان بسیاری دیگر به دنبال به را در زیرساخت های مربوط به تغییرات در زندگی عادی سرخپوستان. جذاب تغییر اجتماعی است که دولت پیشنهاد کرده است در بودجه است و شور و مشورت در سن ازدواج برای زنان است. جالب است که این بودجه منحصر به فرد است در زمان های اخیر در آن کامل حذف بخش دفاع در گفتار. حتی به عنوان ما خوانندگان صورتی مقالات تمرکز در کلان مالی و تعداد آن بسیار مهم است به خاطر داشته باشید در ادامه و دائمی اهمیت دولت در شکل دادن به جامعه و اقتصاد آن است.

آیا گذشته بودجه این دهه تهیه هند و اقتصاد خود را برای چالش های آینده دهه ؟ بخشی از بودجه را به رسمیت می شناسد که “هوش مصنوعی اینترنت-از-اشیاء (IoT), 3D چاپ, هواپیماهای بدون سرنشین, DNA ذخیره سازی داده ها محاسبات کوانتومی در میان دیگران در حال دوباره نوشتن اقتصادی جهان ، در بخش B این گزارش می گوید “بی ادعای FTA منافع را مطرح تهدیدی برای صنعت داخلی است. از جمله واردات نیاز دقیق چک.” جهان در حال تغییر سریع: دهه آینده هند خواهد شد مورد نیاز برای تصمیم گیری در مورد چگونگی آن پذیرای تغییر نظم جهانی حتی به عنوان آن را می سازد دقیق چک.

هند در پاسخ به این معضل تعیین خواهد کرد که آیا بودجه در دهه آینده باید بزرگتر درآمد به مالیات و یا بزرگتر مالیات بر درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de