BSNL ارائه پهنای باند رایگان برای یک ماه برای حمایت از کار از خانه

BSNL, BSNL broadband, BSNL Director, optical fibre connectivity, BSNL customers, BSNL landline, BSNL copper cable based connectionBSNL مشتریان می توانند برای اتصال بیش از تلفن.

دولتی مخابرات شرکت BSNL روز جمعه اعلام کرد پهنای باند رایگان خدمات خود را برای تلفن های ثابت و مشتریان جدید برای یک ماه به حمایت از “کار از خانه” مجاز توسط بسیاری از سازمانها در میان شیوع کروناویروس.

مشتریان جدید امید بستن برای کابل مسی مبتنی بر اتصال نمی خواهد که به پرداخت حتی هزینه های نصب خواهد شد اما نیاز به خرید مودم برای سرویس BSNL, مقامات گفت. “پهنای باند خدمات ارائه شده است رایگان برای یک ماه به همه شهروندان در سراسر کشور که BSNL تلفن ثابت و لازم نیست هر پهنای باند, به طوری که آنها می توانید با استفاده از این سرویس هر دو به کار از خانه آموزش از خانه و یا هر چیزی است که می تواند به حداقل رساندن نیاز به حرکت می کند, هوای آزاد,,” BSNL مدیر (CFA) Vivek Banzal در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

یکی دیگر از BSNL رسمی گفت: این طرح نیز قابل استفاده برای مشتریان جدید و پس از یک ماه از استفاده تمام مشترکان خواهد شد نقل مکان کرد به برنامه های پرداخت. این مقام گفت: نصب و راه اندازی هزینه قابل اجرا خواهد بود برای مشتریان امید بستن برای فیبر نوری اتصال.

BSNL مشتریان می توانند برای اتصال بیش از تلفن. “ما باید تمام مراحل بدون کاغذ و مشتریان نیاز نمی آمد به مرکز خدمات مشتری ما به سود پهنای باند سرویس” Banzal گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>