نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون گرفته شده و به مراقبت های ویژه با کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون بود که در بیمارستان به علت مداوم coronavirus علائم در نظر گرفته شده به بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر خیابان داونینگ ،

Johnson, 55, خواسته, انگلستان, وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputise برای او را به عنوان او بود نقل مکان کرد و در روز دوشنبه به واحد مراقبت های ویژه (ICU) در سنت توماس ” بیمارستان در لندن یک حرکت خیابان داونینگ گفت: یک احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود است.

در طی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به ICU در بیمارستان, سخنگوی دولت گفت.

PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او در صورت لزوم” سخنگوی گفت.

Raab, صحبت کردن پس از مصرف شارژ موقت گفت: روحیه تیم در درون دولت خواهد بود متمرکز در نظر گرفتن جانسون قصد دارد به شکست همه گیر رو به جلو است.

وزیر گفت: دولت در کسب و کار ادامه خواهد داد. نخست وزیر است که در دست های امن با این تیم درخشان در سنت توماس “در بیمارستان و تمرکز دولت ادامه خواهد داد تا در ساخت مطمئن شوید که نخست وزیر جهت تمام برنامه های برای مطمئن شوید که ما می توانیم شکست coronavirus و می تواند کشیدن این کشور از طریق این چالش گرفته خواهد شد به جلو”.

“وجود دارد یک فوق العاده قوی و روحیه تیم در پشت نخست وزیر و مطمئن شوید که ما همه برنامه های نخست وزیر به ما دستور برای ارائه به آنها را اجرا در اسرع وقت. و این راهی است که آن را به کل کشور از طریق coronavirus چالش است که ما در حال حاضر وزیر گفت.

خیابان داونینگ گفت جانسون همچنان آگاهانه و دریافت مراقبت های عالی که او با تشکر از همه خدمات بهداشت ملی (NHS) کارکنان خود را برای کار سخت و فداکاری است.

پیش از آن در روز دوشنبه جانسون messaged از بیمارستان می گویند که او در ارواح خوب و ماندن در تماس با وزرای خود را برای نظارت بر انگلستان coronavirus fightback با وجود بستری خود در روز یکشنبه شب به علت مداوم COVID-19 علائم.

او در گذشته دیده می شد در کف بیمه خدمات درمانی و دیگر کلید کارگران فقط در خارج از آپارتمان در خیابان داونینگ پنج شنبه گذشته ارسال شده و آخرین توییتر پیام های تصویری روز جمعه که در آن او گفت که او هنوز هم نمایش علائم جزئی.

“من هنوز هم متوسط. بنابراین مطابق با دولت توصیه من باید همچنان خود من-انزوا تا زمانی که علامت خود را می رود. اما ما در حال کار به وضوح تمام وقت در برنامه های ما به ضرب و شتم ویروس,” او گفت:.

رویترز می افزاید:

رهبران جهان آرزو انگلستان PM جانسون بازیابی سریع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما از رئیس جمهور

“من همچنین می خواهم به ارسال بهترین آرزوها برای یک دوست بسیار خوب من یک دوست برای ملت ما نخست وزیر بوریس جانسون. ما بسیار غمگین به شنیدن این که او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر.”

“آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است. او شده است یک دوست واقعا خوب است. او واقعا چیزی بسیار ویژه – قوی مصمم ندیده ترک را نمی کند.”

امانوئل پاکسازی فرانسه, رئیس جمهور

“همه برای حمایت از بوریس جانسون خانواده اش و مردم در این زمان دشوار است. من آرزو می کنم او برای غلبه بر این مصیبت به سرعت.”

Ivanka Trump مشاور او پدر ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

“افکار و دعاهای من با بوریس جانسون و خانواده اش. موفق باشید آقای نخست وزیر!”

جاستین ترودو کانادا PM

“ارسال بهترین آرزوها را برای نخست وزیر بوریس جانسون به صورت کامل و بازیابی سریع. افکار من با شما و خانواده خود را در حال حاضر. به امید دیدن شما در شماره 10 به زودی.”

لئو Varadkar ireland’s PM

“بوریس جانسون است که در افکار ما امشب. ما برای او آرزوی بهبود سریع و بازگشت سریع به سلامت.”

میشل Barnier ارشد اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره

“آرزوی بوریس جانسون بهترین و بازیابی سریع. افکار من با شما و خانواده خود را.”

انگلیسی, واکنش های سیاسی

Keir Starmer رهبر بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر

“خیلی غمگین اخبار. تمام کشور را در افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

Rishi Sunak, انگلیسی, وزیر دارایی

“افکار من امشب با بوریس جانسون و (خود fiancşe) کری Symonds. من می دانم که او می تواند بهترین مراقبت ممکن است و خواهد آمد از این حتی قوی تر است.”

دیوید کامرون نخست وزیر سابق بریتانیا

“فکر بوریس جانسون و خانواده اش امشب. دریافت خوب به زودی. شما در حال حاضر در دست و همه ما می خواهیم شما امن هست و در 10 خیابان داونینگ.”

ترزا ممکن است نخست وزیر سابق بریتانیا

“افکار و دعاهای من با بوریس جانسون و خانواده خود را به عنوان او در ادامه به دریافت درمان در بیمارستان است.”

لیندسی هویل بلندگو از مجلس عوام

“این وحشتناک است ، من می دانم که افکار و نماز از همه در سراسر خانه با نخست وزیر و خانواده اش در حال حاضر. همه ما برای او آرزوی بهبودی سریع است.”

شهردار لندن صادق خان

“دعا برای نخست وزیر سویفت بازیابی امشب. گای و سنت توماس ” NHS به برخی از بهترین کادر پزشکی در جهان است و او نمی تواند در دست های امن تر.”

Nicola Sturgeon اسکاتلند و وزیر اول

“افکار من با PM و خانواده اش – ارسال او هر خوب آرزو می کنم.”

سلطنتی واکنش

کاخ باکینگهام گفت ملکه الیزابت به حال نگه داشته شده است مطلع خیابان داونینگ.

رهبران مذهبی واکنش

جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری

“خبری که نخست وزیر ما منتقل شده است در بخش مراقبت های عمیق تر ما شفقت برای همه کسانی که به طور جدی بیمار است و برای کسانی که مراقبت از آنها. من دعوت همه مردم با ایمان را به من در دعا برای بوریس جانسون و عزیزان خود را.”

افرایم Mirvis رئیس خاخام

“ممکن است خداوند متعال ما را برکت دهد نخست وزیر او به عنوان جنگ علیه Covid-19 در بیمارستان است. ممکن است او تقویت شود و اعطا سریع و بهبودی کامل همراه با تمام کسانی که همچنان به رنج می برند در دست این ویروس وحشتناک.”

هارون خان دبیر کل شورای اسلامی بریتانیا

“غمگین به شنیدن این که ما ساعت بوریس جانسون گرفته شده است به مراقبت های ویژه. افکار من با او هستند و آنهایی که به قصد او بهبود سریع. ما می دانیم که او را به دریافت بهترین مراقبت و توجه از جهان ما کلاس #NHS.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im