بریتیش ایرویز برای کاهش تا 12,000 شغل در بقا مبارزه

IAG SA خواهد بریده بریده نیروی کار در آن گل سرسبد بریتیش ایرویز تقریبا 30 درصد در دردناک تغییر ساختار با هدف کاهش هواپیمایی گروه برای رکود است که می تواند برای سال گذشته.

IAG سهام کاهش یافت و به اندازه 6 درصد روز شنبه پس از شرکت هواپیمایی گفت: به عنوان بسیاری از 12,000 شغل از دست رفته خواهد شد در U. K. s سابق دولت متعلق به شرکت هواپیمایی.

1.3 میلیارد یورو (معادل 1.4 میلیارد دلار) شارژ از سوخت و ارز هجز اضافه شده به گروه اول-چهارم عامل از دست دادن با توجه به بیانیه ای در اواخر روز سه شنبه. با آن هواپیما بر روی زمین IAG گفت: عامل نتایج به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بدتر در دوره فعلی به دلیل ویروس تحت فشار قرار دادند پایین تقاضا است.

این مراحل سخت به احتمال زیاد تکرار توسط دیگر شرکت های هواپیمایی در روزها و هفته ها محدودیت های پرواز با هدف مبارزه با کروناویروس انداخت صنعت به آن شدیدترین رکود تا کنون. حامل نومیدانه در نیاز به پول نقد با همسالان مانند Air France-KLM و دویچه لوفت هانزا AG تعقیب میلیارد یورو کمک مالی. IAG تا کنون اجتناب شود بهره برداری از دولت پشتیبانی مالی برنامه.

در چند هفته گذشته چشم انداز صنعت حمل و نقل هوایی بدتر شده بیشتر است و ما باید در حال حاضر اقدام بریتیش ایرویز اجرایی الکس کروز گفت: در نامه ای به کارکنان. هر گونه پول به ما قرض در حال حاضر تنها در کوتاه مدت و نه آدرس دراز مدت با چالش هایی روبرو خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru