بریتانیا وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز تست مثبت برای coronavirus

پرنس چارلز است که آخرین رقم عمده برای تست مثبت برای coronavirus.

خانواده سلطنتی اعلام کرد که 71 سال بود قرارداد این ویروس در روز یکشنبه است. در بیانیه خانواده اشاره کرد که پرنس چارلز ارائه برخی از علائم بود اما در غیر این صورت احساس خوبی است.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول کردند.”

همسر خود را Camilla, دوشس کورنوال شد آزمایش برای بیماری پس از آزمون برگشتم مثبت اما او قرارداد ویروس. این دو شده اند خود quarantining در اسکاتلند و در آنجا باقی خواهد ماند تا زمانی که شاهزاده است و دوره کمون ویروس می گذرد.

“این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر” بیانیه ای گفت:.

پرنس چارلز است فرد بعدی در خط به تاج و تخت در پشت خود را مادر ملکه الیزابت دوم است. این ویروس می تواند به ویژه خطرناک برای افراد مسن, ساخت شاهزاده در معرض خطر بیمار است.

انگلستان بود که در زیر قرار داده شده مستند توسط نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه. از صبح روز چهارشنبه, انگلستان تا به حال بیش از 8,100 تایید موارد ویروس ها و 423 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>