بریتانیا وزیر دارایی جدید Rishi Sunak گفت: او را با چوب مارس 11 تاریخ برای دولت اولین پست Brexit بودجه زدودن حدس و گمان است که این طرح به احتمال زیاد به دنبال یک افزایش بزرگ در هزینه خواهد بود به تعویق افتاد.

Sunak را سلف ساجد جاوید بود که در حال حاضر در حال کار بر روی برنامه ای برای افزایش سرمایه گذاری عمومی پس از یک دهه از کنترل بر روی مخارج استعفا داد و به طور غیر منتظره در هفته گذشته. خروج او پرسش در مورد اینکه آیا بودجه خواهد بود در برنامه تحویل داده شده.

 

در یک صدای جیر جیر در سه شنبه Sunak گفت: “ترک خوردگی در آماده سازی برای اولین بودجه در مارس 11. آن را تحویل در وعده ما به مردم درست کردن و رها کردن این کشور بالقوه است.”

دولت بریتانیا اوراق قرضه underperformed آمریکا و منطقه یورو بدهی این ماه به عنوان سرمایه گذاران بر این باورند که Sunak را اطاعت به نخست وزیر بوریس جانسون مایل به افزایش هزینه های دولت بیش از جاوید تهیه شده بود به انجام.

جانسون وعده داده است به کاهش ثروت و فرصت شکاف بین بخش هایی از بریتانیا با هدایت سرمایه گذاری به شمال و مرکز انگلستان که در آن او موفق به کسب رای از سنتی بسیاری از حامیان اصلی مخالفان حزب کارگر.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر Sunak را بازنویسی جدید قوانین مالی برای دولت است که اعلام شد در سال گذشته توسط جاوید.

تحت این قوانین روز به روز هزینه نخواهد بود بودجه با استقراض ظرف سه سال زمان خالص بخش دولتی سرمایه گذاری نمی خواهد به طور متوسط بیش از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی هزینه های دولت بررسی می شود و اگر بدهی پرداخت سود به 6 درصد از درآمد.

قوانین اجازه می دهد دولت به استفاده از کم هزینه استقراض برای افزایش سرمایه گذاری و کمک محافظه کاران برای دیدار با انتخابات وعده تا 20 میلیارد پوند ($26 میلیارد دلار) در سال اضافی سرمایه گذاری در راه آهن و زیرساخت های دیگر.

خواسته به طور مستقیم در روز جمعه که آیا دولت هنوز متعهد به چارچوب یک منبع در جانسون را کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی