بریتانیا حرکت اتحادیه اروپا

انگلستان را ترک کرده است, اتحادیه اروپا, مارک 1,317 روز پس از این کشور رای به ترک در یک سال 2016 شدند.

پس از دریافت ملکه الیزابت دوم را تصویب پنج شنبه گذشته Brexit لایحه تبدیل به قانون تنظیم این کشور خروج از اتحادیه اروپا.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون توییتی در مورد این کشور به تازگی اعلام کرد حاکمیت: “امشب ما را ترک کرده اند اتحادیه اروپا — فوق العاده نقطه عطف در زندگی از این کشور است. اجازه دهید ما با هم می آیند در حال حاضر به بسیاری از فرصت های مبارزه با تروریسم در اروپا را به ارمغان خواهد آورد — و اجازه دهید به از بند باز کردن پتانسیل کل انگلستان است.”

نخست وزیر نیز ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی که در آن او مثبت از Brexit: “این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک قانون جدید در ما بزرگ ملی درام.”

بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا در ماه ژوئن سال 2016 همه پرسی اما پیشرفت در تصویب یک طرح برای کشور خروج متوقف شد و برای بیش از سه سال است. در اکتبر Johnson, 55, امن مبارزه با تروریسم در اروپا مقابله با اتحادیه اروپا اما مجلس بعد از آن مسدود شده و یک رای در معامله وادار کردن نخست وزیر به درخواست اتحادیه اروپا برای پسوند دیگری به آن منتقل می کند.

جانسون پس از آن به نام یک دسامبر انتخابات در تلاش برای برنده شدن به اندازه کافی محافظه کار صندلی برای معامله به تصویب رسید. او به رهبری حزب محافظه کار برای پیروزی در انگلستان قوه مقننه برنده 80 کرسی و حزب محافظه کار اکثریت. یک ماه بعد اعضای پارلمان تصویب خروج توافق عمل می کنند و آن را به ملکه برای تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر