آوردن قانون در برابر دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود خواسته کنگره

مخالفت کنگره درخواست کرده است این مرکز به بیرون آمدن با یک قانون در برابر دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود در هر شرکت برای شش ماه آینده. این حزب نیز خواسته این مرکز به تحمل 70 درصد از حقوق و دستمزد صورتحساب از MSMEs برای سه ماه.

“باید وجود داشته باشد هیچ نو سنگر سازی در هر بخش یا شرکت مسئولیتی در شش ماه آینده این خواهد بود که یک دولت قانون و باید قابل استفاده برای هر شرکت/سازمانی. ما فرض هند Inc منجر حدود 40 درصد به تولید ناخالص داخلی. است که در حدود ₹84 لاخ کرور. 10 درصد از همان مزایای کارکنان ie در اطراف ₹8.4 لاخ کرور از آن 15 درصد است که در پایان پایین تر از شرکت های بزرگ ساختار حقوق و دستمزد” گفت: کنگره سخنگوی Gourav وللبه.

او گفت: حدود 4.25 کرور MSMEs در هند و سهم MSME بخش در تولید ناخالص داخلی است که 29 درصد است که حدود ₹61 لاخ کرور. “با فرض این لایحه دستمزد از MSME به 10 درصد از گردش مالی ما می توانیم در نظر ₹6.1 لاخ کرور به عنوان لایحه دستمزد. یک ماه از همان حدود ₹50,000 کرور و برای سه ماه از آن است که حدود ₹1.50 لاخ کرور. 70 درصد از آثار مشابه را به در مورد ₹1 لاخ کرور و با فرض این که حدود 45 کرور شاغل هستند این کار به تنها ₹2,200 هر فرد شاغل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>