زمانی که بریتانیا در مبارزه با تروریسم در اروپا انتحاری در اتحادیه اروپا از تهدید دموکراسی با آن ظالمانه خواسته های مخاطبان خود بود و مخالفان خود در ایران در بروکسل. اما زنگ زنگ از دیوید فراست سوزش حمله این هفته خواهد طنین انداز در میان کسب و کار در بریتانیا بیش از حد.

پس از خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31, دولت انگلستان در مورد به کشتی سوار در 10 ماه از مذاکرات بر آینده تجارت ترتیبات با بلوک. Pro-اتحادیه اروپا با فعالان و رهبران کسب و کار ترس خشونت آمیز پارگی از نوع فراست و رئیس خود را نخست وزیر بوریس جانسون به فکر می تواند فاجعه طلسم. و در حالی که آنها از دست داده و جنگ را متوقف Brexit بقایای باقی می ماند, کمپین نه به مبارزه به ماندن نزدیک به اتحادیه اروپا تنها بازار است.

“کمی آن مانند چریکی جنگ” Alistair کارمایکل که لیبرال دموکراتها مبارزه دسامبر انتخابات در یک پلت فرم برای انصراف از مبارزه با تروریسم در اروپا گفت: در مصاحبه ای که او چگونه فکر خود را حزب می تواند نفوذ دولت در آن استدلال پیش با اتحادیه اروپا. “شما باید به انتخاب خود جنگ است.”

برگزاری شرکت

جانسون می گوید که او می خواهد یک توافقنامه تجارت آزاد شبیه به کانادا با اتحادیه اروپا و به استفاده از مذاکرات با توجه به آخرین تا ماه دسامبر برای تعیین سطح همکاری ها در همه چیز از شیلات به امنیت و حفاظت از داده ها.

Brexit بسته جانسون دولت صنایع را تاثیر بر اقتصاد در دهه های آینده — موثر بر سهولت تجارت کالا و خدمات با بریتانیا نزدیک ترین همسایه به ارزش حدود 650 میلیارد پوند ($850 میلیارد دلار) در سال و همچنین تجارت با قدرت های جهانی از جمله آمریکا و چین است. و کسانی که نمی خواهید بریتانیا برای خروج از بلوک هنوز پوست در این بازی است.

این هفته جانسون دولت دو برابر کردن بر روی آن مذاکره موقعیت: آن را می خواهد قادر به انشعاب از قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی و حفاظت محیط زیست از سال آینده. که درگیری با موضع اتحادیه اروپا مایل نزدیک نظارتی هم ترازی.

ما باید توانایی به مجموعه ای از قوانین است که با توجه به ما فراست گفت: در یک سخنرانی در بروکسل در روز دوشنبه. او هشدار داد که موضع اتحادیه اروپا را تهدید به تضعیف دموکراسی خود را. آن را ساده و مذاکره موقعیت که ممکن است حرکت تحت فشار — آن است که این نقطه از کل پروژه است.

جانسون در اوایل این ماه در مجموعه خود را خارج از غرفه برای کانادا-سبک مقابله با اتحادیه اروپا و دولت او اذعان می کند منجر به افزایش اصطکاک کالا در مرز. اما با توجه به اتحادیه اروپا اصرار نظارتی تراز — که یکی از ویژگی های کانادا معامله — برتر نیز می گوید او آماده است به سقوط در استرالیا-سبک ترتیبات که شامل تعرفه ها و سهمیه بندی اگر او نمی تونم امن آنچه او می خواهد.

تنش باعث می شود کسب و کار است که تجارت با قاره مرزی. “شما کسب و کار را تحت تاثیر قرار به طور قابل توجهی هزینه های اضافی در مرز” اتاق بازرگانی مدیر کل آدم مارشال در مصاحبه ای گفت:. “به ناچار هنگامی که شما باید هر گونه تغییر در شرایط جریان تجارت و تجارت ترتیبات برخی قادر خواهد بود به خوبی پاسخ و دیگران را به پیدا کردن آن مشکل تر است.

ریسک کسب و کار

کسب و کار در حال هل دادن برای اتحادیه اروپا تجارت در ارتباط نگه می دارد که تجارت به عنوان رایگان از موانع به عنوان امکان پذیر است. جانسون در کانادا و سبک مقابله شامل مدارک اضافی حتی اگر تعرفه ها حذف می شوند تقریبا در 99 درصد از کالا. هر دو که نتیجه و هنرپیشه ی برجسته ی پاییز پشت طرح برای یک دور شل تر توافق با اتحادیه اروپا خواهد فشار موجود در روابط تجاری.

“نظارتی تراز بسیار مهم است” گفت: James Greenham مدیر عامل EMS Physio با مسئولیت محدود 96 ساله و لوازم پزشکی تولید کننده. او هشدار داد که اثر Brexit می تواند منحرف: اگر جدید انگلستان مقررات بسیار متفاوت از اتحادیه اروپا آنهایی که او را هنوز تولید به استانداردهای اتحادیه اروپا هستند چرا که آنها در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و کمک به او در صادرات جهانی است. “و اگر قوانین بریتانیا بیش از حد گران هستند به پیروی از ما ممکن است مجبور به در نظر گرفتن نه فروش به بازار انگلستان,” او گفت:.

آن است که نه فقط کسب و کار است که در حال انتظار برای رابطه جدید به شکل گرفتن. به نظر جانسون و تیم مذاکره نیز تاثیر خواهد گذاشت در انگلستان به کار گرفته شد. انگلیسی دانشگاهها و دیگر موسسات در طول تاریخ در میان بزرگترین ذینفع از اتحادیه اروپا بودجه تحقیق و پژوهش اما این مجموعه به پایان 31 دسامبر زمانی که 11 ماه پس از Brexit اجرای دوره به پایان می آید. جانسون گفت که او نمی خواهد آن را گسترش دهد.

یک مورد در نقطه مشترک اروپایی چنبره پروژه در Culham, نزدیکی آکسفورد در انگلستان است که با هدف توسعه همجوشی هسته ای فن آوری است. اگر موفقیت آمیز آن می تواند انقلابی در صنعت انرژی و تولید کربن-رایگان قدرت با کمتر زباله های سمی از شکافت هسته ای در حال حاضر تولید می کند. اما 88 درصد از پروژه های تامین مالی از اتحادیه اروپا و قرار است به پایان می رسد در ماه دسامبر.

ایان چپمن که به عنوان رئیس اجرایی از انگلستان انرژی اتمی سازمان نظارت جت پروژه گفت: زمان مبارزه با تروریسم در اروپا — فقط به عنوان یکی دیگر دور اروپا بودجه تمدید شده است — نه به خصوص مفید است. در حالی که او انتظار دارد که دولت به پیدا کردن یک راه حل “وجود دارد برخی از خطر ابتلا به, بودجه,” او گفت:.

برای به دست آوردن کمک های مالی اتحادیه اروپا برای پروژه های مانند جت از 2021 انگلستان باید مذاکره مجدد جایگاه خود را در افق اروپا, اتحادیه اروپا, علوم, برنامه های پایان سال است. مایک مد co-founder از دانشمندان برای اتحادیه اروپا گفت که اطمینان بریتانیا در ادامه به شرکت خود را پس از Brexit اولویت است. “اگر شما آماده برای قرار دادن در پول و اگر شما آماده هستید به قوانین احترام بگذارند و سپس آن را سخت به مشارکت در آن” Galsworthy گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

سیاست های جدید مهاجرتی

زمانی که بریتانیا فرار اتحادیه اروپا تنها قوانین بازار از جمله جنبش مردم Johnson, معرفی جدید استرالیا-سبک مهاجرت سیستم نقطه که prioritises افراد با استعداد با جزئیات اعلام می شود در روز چهارشنبه. “ما سیستم جدید مهاجرت را خاموش و شیر ارزان خارجی کم کار ماهر,” خانه, منشی, Priti پاتل نوشت: در خورشید در روز یکشنبه روزنامه.

که مطرح است این نگرانی از صنایع به عنوان متنوع به عنوان کشاورزی و مهمان نوازی که در تکیه پایین کارگران ماهر از اتحادیه اروپا برای پر کردن نقش است که انگلیسی ها به طور معمول نمی خواهد انجام دهد.

سابق وزیر مهاجرت کارولین Nokes خود توصیف Remainer که در خدمت جانسون سلف ترزا ممکن است گفت که او نگران بود نخست وزیر است که عجله برای پیاده سازی یک سیستم جدید در پایان سال به جای توقف تدریجی آن در طول زمان به عنوان کسب و کار می خواهید.

“این خواهد بود فوق العاده به چالش کشیدن در سرعت به معرفی و پیاده سازی یک سیستم است که در حال رفتن به محل کار در سراسر قایق تمام بخش های اقتصاد” Nokes در مصاحبه ای گفت:. “شما باید به یک امتیاز بر اساس سیستم است که رفتن به کار به طور موثر برای صنعت بانکداری به عنوان برای صنعت مراقبت.”

کار را ایستاده

در مجلس مخالفان اصلی حزب کارگر است غوطه ور در یک داخلی رهبری مسابقه تا آوریل است. اما هر سه این نامزدها — Keir Starmer ربکا طولانی بیلی و لیزا Nandy — را در گذشته نشان داد که آنها می خواهند انگلستان استانداردهای محیط زیست و حقوق کارگران را به نگه داشتن سرعت با EUs’.

Starmer این مورد گفت که او می خواهد اتحادیه اروپا کارگران به ادامه قادر به حرکت آزادانه به انگلستان با کسانی که در حال حاضر در اینجا که با توجه به حق رای دادن.

برخی از خسته شدند تصمیم به پیاده روی به دور از میدان جنگ. “من در این چهار سال گذشته گفت:” جیمز McGrory یکی از بنیانگذاران آرای مردم قابل رویت ترین طرفدار اروپا ، “من کمی خسته است.”

برای دیگران آن را تنها یک ماده از زمان قبل از جنگ آغاز دوباره.

“تقریبا هر کس با سن کمتر از 45 رای به ماندن در اتحادیه اروپا گفت:” مایک باکلی یک مدیر برای کار برای یک رای دیگر طرفدار اتحادیه اروپا لابی ، “ما دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا در برخی از نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im